Ilustrācija var atšķirties
Wahoo Kickr Core 2 Zwift ar Cog un Click
Ražotājs: Wahoo
Ilustrācija var atšķirties
- Rullīšu trenažieris
- Jauda: 1.800 W
- Piedziņas sistēma: Jostas piedziņas sistēma
- Pretestības sistēma: Magnētiskā pretestība
- Maks. svara slodze: 113 kg
- Bluetooth: Jā
- WiFi iespējots: Jā
- Strāvas padeve: Akumulators
Cenas vēsture
1M 3M6M
Wahoo Kickr Core 2 Zwift ar Cog un Click
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Wahoo
Populāri produkti

Schwinn IC8
no 1 275,00€

Tacx Flux 2 Smart-Trainer
no 505,99€

Tacx Boost Bundle
no 255,99€

Elite Qubo Fluid
no 175,50€

Schwinn IC7
no 874,50€

Tacx Boost
no 350,00€

Tacx Neo Bike Plus Trainer
no 3 415,00€

Elite Novo Force
no 175,50€

Elite Arion
no 196,88€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Wahoo KICKR CORE 2 Trainer (ZWIFT Cog & Click) WFBKTR125-3CC

411,35€
411,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wahoo KICKR CORE 2 Trainer (ZWIFT Cog & Click) WFBKTR125-3CC

478,48€
483,47€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Wahoo KICKR CORE 2 + Zwift Click Cog (0850048106598) ( 0850048106598 WFBKTR125-3CC ) Trenažieri

505,00€
505,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wahoo KICKR CORE 2 Trainer (ZWIFT Cog & Click) WFBKTR125-3CC

597,16€
599,66€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Svars: | 13,60 kg |
|---|
| Jauda: | 1.800 W |
|---|---|
| Piedziņas sistēma: | Jostas piedziņas sistēma |
| Pretestības sistēma: | Magnētiskā pretestība |
| Maks. svara slodze: | 113 kg |
| Bluetooth: | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Ar ārējās puses adapteri | |
| Pārslēdzams centrbremzes attālums | |
| Ar maiņstrāvas adapteri | |
| LED indikators |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Wahoo Kickr Core 2 Zwift ar Cog un Click
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Wahoo
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Walkie TalkieWallboxWarhammer 40000Washing Machine WithWatch 6 SamsungWaterman PildspalvasWc KoloWeber gāzes grilsWhirlpool Indukcijas Plīts VirsmaWiha Screwdriver SetCore i2Intel Core i2Intel Core 2 QuadIntel Core 2 DuoMikroviļņu Krāsns Ar Grilu Un KonvekcijuSkapis Ar Bīdāmām Durvīm Un AtvilktnēmŪdens Sildītāji ar Malku un ElektrībuUn UkuleleCore 2 Duo E7300Intel Core 2 Duo E6550














