Ilustrācija var atšķirties
Walimex Pro 500mm 1:6,3 DSLR
Ražotājs: Walimex
Ilustrācija var atšķirties
- Objektīvs
- Fokusa attālums: 500 mm
- Tuvuma iestatīšanas robeža: 2 m
- Attēla stabilizators: Nē
- Filtra vītne: 34 mm
- Optiskā konstrukcija: 7 elementi, 6 grupas
- Fokusēšana: MF
- Diametrs: 95 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Walimex Pro 500mm 1:6,3 DSLR
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Walimex
Populāri produkti

Canon RF 100-500 mm F4,5-7,1L IS USM
no 2 810,23€

Samyang 300 mm F6,3 ED UMC CS
no 139,45€

Nikon Nikkor Z 800 mm F6.3 VR S
no 6 165,45€

Nikon AF-S Nikkor 80-400 mm 1:4,5-5,6G ED VR
no 1 915,95€

Nikon Nikkor Z 28-400 mm F4-8 VR
no 1 289,45€

Canon EF-S 55-250mm 1:4-5,6 IS STM
no 369,45€

Sigma Sports 150-600 mm F5.0-6.3 DG DN OS
no 1 299,46€

Sony SEL70200GM2
no 2 409,45€

Nikon AF-S Nikkor 85mm 1:1.4G
no 1 602,42€

Sigma Sports 500 mm F5,6 DG DN OS
no 3 029,95€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Walimex Walimex Pro 19582 Tele-objektiv 500 mm | 19582 | 4250234595827

273,00€
273,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Walimex Walimex Pro 19582 Tele-objektiv 500 mm | 19582 | 4250234595827

273,10€
273,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Walimex Walimex Pro 19582 Tele-objektiv 500 mm

273,56€
273,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Walimex Walimex Pro 19582 Teleobjektīvs 500 mm | 19582 | 4250234595827

280,55€
280,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Lūdzu, sazinieties ar izplatītāju, lai uzzinātu par piegādāto maināmo objektīva stiprinājumu.
| Diametrs: | 95 mm |
|---|---|
| Izmēri: | G110 mm |
| Optiskā konstrukcija: | 7 elementi, 6 grupas |
|---|---|
| Fokusa attālums: | 500 mm |
| Tuvuma iestatīšanas robeža: | 2 m |
| Attēla stabilizators: | Nē |
|---|---|
| Fokusēšana: | MF |
| Filtra vītne: | 34 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Walimex Pro 500mm 1:6,3 DSLR
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


















