Ilustrācija var atšķirties
Warm Audio Pedal76
Ražotājs: Warm Audio
Ilustrācija var atšķirties
- Efektu pedālis
- Efektu skaits: 1
- Efekta veids: Kompresors
- Pogas skaits: 5
- Pēdu slēdžu skaits: 1
- Displejs pieejams: Jā
- Savienojumi: 6,3 mm ligzdas savienojums
- Izmēri: P165 mm x A41 mm x D97 mm
Cenas vēsture
1M
Warm Audio Pedal76
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Warm Audio
Populāri produkti

Warm Audio Centavo
no 169,21€

IK Multimedia ToneX Pedal Bass Edition
no 429,87€

Boss PX-1 Plugout FX
no 265,00€

Valeton GP-100
no 118,00€

IK Multimedia AmpliTube TONEX Pedālis
no 289,91€

Omnitronic ZD-250
no 270,18€

Behringer Ultra-G GI100
no 74,00€

Behringer BM-11M Low Pass Filter
no 122,92€

IK Multimedia TONEX ONE Bass Edition
no 204,35€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Warm Audio WA 76-P - Kompresor Stompbox | 92099280 | 860010169148

258,55€
258,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Efektu skaits: | 1 |
|---|---|
| Efekta veids: | Kompresors |
| Izmēri: | P165 mm x A41 mm x D97 mm |
|---|---|
| Svars: | 862 g |
| Pogas skaits: | 5 |
|---|---|
| Pēdu slēdžu skaits: | 1 |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Savienojumi: | 6,3 mm ligzdas savienojums |
Cenas vēsture
1M
Warm Audio Pedal76
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Warm Audio
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Washing Machine WithWatch 6 SamsungWaterman PildspalvasWaterproof Pouch PhoneWc KoloWd 3 KarcherWD NAS HDDWeebill 3Whirlpool SaldetavaWilo 25 6Logitech audioAuto Audio SistēmasCar Audio HifiLogitech Bluetooth AudioUSB Bluetooth AudioAudio Kontrol 1Audio sistēma mājaiAuto audio skaļruņiHama audio adapterisbluetooth adapteris audio



















