Ilustrācija var atšķirties
Western Digital Green 240GB M.2 (WDS240G2G0B)
Ražotājs: Western Digital
Ilustrācija var atšķirties
- Cietvielu disks
- Cietā diska ietilpība: 240 GB
- Cietā diska izmērs: M.2
- Saskarnes: S-ATA III (600 MB/s)
- Lasīšanas ātrums: 545 MB/s
- Rakstīšanas ātrums: 430 MB/s
- NAND tips: SLC
- Izmēri: P80 mm x A22 mm x D2,23 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Western Digital Green 240GB M.2 (WDS240G2G0B)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Western Digital
Populāri produkti

Samsung SSD 870 EVO 1TB (MZ-77E1T0B)
no 155,00€

Samsung SSD 870 EVO 500GB (MZ-77E500B)
no 182,80€

Lexar NQ790 2TB (LNQ790X002T-RNNNG)
no 223,46€

SanDisk SSD Plus 2TB (SDSSDA-2T00-G26)
no 270,68€

Samsung 9100 PRO 2TB (MZ-VAP2T0BW)
no 316,35€

Samsung SSD 870 QVO 4TB (MZ-77Q4T0BW)
no 511,32€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
CoreParts M.2 SATA III 2280 M2 SATA 256GB SSD M.2 SATA III 2280 4XB0K48499 SSDSCKKW256G8X1 AA615517 49362 WDS240G1G0B WDS240G2G0B SS ( CPSSD M.2SATA 256GB ) SSD disks CPSSD-M.2SATA-256GB

87,00€
87,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P80 mm x A22 mm x D2,23 mm |
|---|---|
| Svars: | 6,46 g |
| Cietā diska ietilpība: | 240 GB |
|---|---|
| Cietā diska izmērs: | M.2 |
| Lasīšanas ātrums: | 545 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums: | 430 MB/s |
| NAND tips: | SLC |
| Saskarnes: | S-ATA III (600 MB/s) |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Western Digital Green 240GB M.2 (WDS240G2G0B)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Western Digital
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Wet-Dry VacuumWFHDWhirlpool Elektriskās PlītisWhirlpool Indukcijas Plīts VirsmaWhirlpool Indukcijas VirsmaWhirlpool Mikroviļņu KrāsnsWhirlpool W9Wifi 6 MikrotikWifi Usb ModemsWok 100 cmWestern Digital 6TbLEGO westernSsd 240GbGreen TapeCola GreenDigital Audio ConverterDigital Clamp MeterDigital Night VisionMacBook M2Mac M2
























