Ilustrācija var atšķirties
Western Digital WD Blue 3D NAND SATA SSD 500GB (WDS500G2B0A)
Ražotājs: Western Digital
Ilustrācija var atšķirties
- Cietvielu disks
- Cietā diska ietilpība: 500 GB
- Cietā diska izmērs: 2,5
- Saskarnes: S-ATA III (600 MB/s)
- Lasīšanas ātrums: 560 MB/s
- Rakstīšanas ātrums: 530 MB/s
- NAND tips: TLC
- Kontrolieris: Marvell
Cenas vēsture
1M 3M6M
Western Digital WD Blue 3D NAND SATA SSD 500GB (WDS500G2B0A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Western Digital
Populāri produkti

Western Digital WD Red 4TB (WDS400T2R0A)
no 397,20€

Samsung SSD 870 EVO 1TB (MZ-77E1T0B)
no 155,00€

Samsung SSD 870 EVO 500GB (MZ-77E500B)
no 129,99€

Samsung 990 EVO Plus 1TB (MZ-V9S1T0BW)
no 179,90€

Lexar NM790 M.2 SSD 4TB
no 395,95€

Kingston NV3 1TB (SNV3S/1000G)
no 146,10€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Dysk SSD SanDisk Blue 500GB 2.5'' SATA III (WDS500G2B0A) | WDS500G2B0A | 0718037856308

204,85€
204,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Western Digital 3D NAND SSD 500 GB **New Retail** 500GB SATA III 6Gb/s cased 2 5Inch 7mm Bulk WDS500G2B0A (718037856308) ( JOINEDIT87729642 )

265,00€
265,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sandisk Dysk SSD SanDisk Blue 500GB 2.5'' SATA III (WDS500G2B0A)

270,56€
270,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
WESTERN DIGITAL WD Blue 3D NAND SATA SSD WDS500G2B0A - SSD - 500GB - intern - 6,4 cm (2.5) - SATA 6Gb/s (WDS500G2B0A)

284,92€
289,91€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P69,85 mm x A7 mm x D100,20 mm |
|---|---|
| Svars: | 37,40 g |
| Cietā diska ietilpība: | 500 GB |
|---|---|
| Cietā diska izmērs: | 2,5 |
| Lasīšanas ātrums: | 560 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums: | 530 MB/s |
| NAND tips: | TLC |
| Kontrolieris: | Marvell |
| Saskarnes: | S-ATA III (600 MB/s) |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Western Digital WD Blue 3D NAND SATA SSD 500GB (WDS500G2B0A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Western Digital
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Wet-Dry VacuumWFHDWhirlpool Elektriskās PlītisWhirlpool Indukcijas Plīts VirsmaWhirlpool Indukcijas VirsmaWhirlpool Mikroviļņu KrāsnsWhirlpool W9Wifi 6 MikrotikWifi tarifsWking X10Western Digital 6TbSata Ssd 256GbSata Ssd 1TbSata Ssd M 2 2280Sata 3 1Tb SsdLEGO westernMacbook 500GBSsd 2.5 1Tb SataJBL BlueNordic Blue



























