Ilustrācija var atšķirties
Whirlpool Max 34 SL
Ražotājs: Whirlpool
Ilustrācija var atšķirties
- Mikroviļņu krāsns
- Veids: Brīvi stāvošs
- Cepeškrāsns tilpums: 13 l
- Jauda: 750 W
- Veiktspējas līmeņi: 5
- Durvju eņģes puse: Kreisais
- Taimeris: Jā
- Bērnu drošība: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Whirlpool Max 34 SL
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Whirlpool
Populāri produkti

Whirlpool MWF 420
no 160,00€

Bosch Serie 8 BFL7221B1
no 571,64€

Hisense H20MOBP1HI
no 80,27€

Sharp YC-MS02E-S
no 89,00€

Bosch Serie 6 BFL524MB0
no 255,00€

Siemens iQ500 BF525LMB1
no 310,00€

Bosch Serie 6 BFL524MS0
no 254,00€

Sharp R-242
no 85,00€

Siemens iQ700 BF722R1B1
no 608,05€

Bosch Serie 2 FFL023MS2
no 126,60€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Whirlpool MAX 34 SL Mikrowelle silver ( MAX 34 SL 858703499890 ) Mikroviļņu krāsns

145,00€
145,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 13 l |
| Kreisais |
| Taimeris: | Jā |
|---|---|
| Bērnu drošība: | Jā |
| Svara automātika: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Signāls: | Jā |
| Pagriežamā galda diametrs: | 28 cm |
|---|---|
| Izmēri: | P37,20 cm x A37,50 cm x D36 cm |
| Svars: | 14,10 kg |
| Brīvi stāvošs |
| Jauda: | 750 W |
|---|---|
| Veiktspējas līmeņi: | 5 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Whirlpool Max 34 SL
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Whirlpool
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Whiskas BeefWi Fi Range ExtenderWi Fi RūterisWi Fi UztvērējsWifi ExtenderWillowy suņu barībaWok 30 cmSL MebelesHarvia SLledusskapis whirlpoolWhirlpool SaldetavaWhirlpool Mikroviļņu KrāsnsWhirlpool Elektriskās PlītisVeļas Mašīna WhirlpoolWhirlpool Indukcijas VirsmaWhirlpool W9Tvaika Nosūcējs Whirlpool



















