Wilfa KM2BS-T70
Ražotājs: Wilfa
- Jauda: 700 W
- Bļodas ietilpība: 7 l
- Maks. mīklas apstrāde: 5 kg
- Ātruma līmeņi: 20
- Maisīšanas ātrums: 55 apgr./min - 275 apgr./min
- Ātruma kontrole: Manuāls
- Taimeris: Jā
- Standarta piederumi: Mīklas āķis, Plakanais maisītājs, Putotājs, Šļakatu aizsargs, Špakteļlāpstiņa
Cenas vēsture
1M 3M6M
Wilfa KM2BS-T70
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Wilfa
Populāri produkti

Wilfa Probaker KM1GY-70
no 547,90€

KitchenAid 5K45SSEOB
no 340,05€

KitchenAid 5KSM125EER
no 395,80€

Bosch Serie 2 MUMS2AW01
no 106,03€

Bosch Serie 4 MUM58200
no 170,25€

KitchenAid 5KSM125EOB
no 405,00€

Severin KM 3898
no 175,36€

Bosch MUM59S81DE
no 317,50€

Bosch MUM58 20
no 219,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Wilfa Probaker Timer Black - KM2BS-T70 | KM2BS-T70 | 7044876020352

1 265,70€
1 265,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Taimeris: | Jā |
|---|
| Izmēri: | P25 cm x A36 cm x D42,50 cm |
|---|
| Bļodas ietilpība: | 7 l |
|---|---|
| Maks. mīklas apstrāde: | 5 kg |
| Materiāls: | Nerūsējošais tērauds, Tērauds |
|---|
| Standarta piederumi: | Mīklas āķis, Plakanais maisītājs, Putotājs, Šļakatu aizsargs, Špakteļlāpstiņa |
|---|
| Jauda: | 700 W |
|---|
| Maisīšanas ātrums: | 55 apgr./min - 275 apgr./min |
|---|---|
| Ātruma līmeņi: | 20 |
| Ātruma kontrole: | Manuāls |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Wilfa KM2BS-T70
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti















