Ilustrācija var atšķirties
Wilson US Open 25
Ražotājs: Wilson
Ilustrācija var atšķirties
- Tenisa rakete
- Raketes galvas izmērs: 684 cm²
- Ar stīgām: Jā
- Stīgu raksts: 16x19
- Līdzsvars: 290 mm
- Materiāls: Alumīnijs
- Profila biezums: 21 mm
- Izmēri: G63,20 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Wilson US Open 25
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Wilson
Populāri produkti

Wilson Clash 100UL V2.0
no 186,40€

Yonex Ezone 100 300 g
no 213,43€

Babolat Pure Drive
no 89,00€

Head Radical 19
no 22,65€

Head Club Basic Skort sievietēm
no 27,44€

Babolat Pure Drive Lite
no 149,90€

Babolat Boost Aero
no 89,00€

Dunlop Training 60er maiss
no 91,06€

Yonex Poly Tour Pro 125 200 m
no 118,10€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
US OPEN 25 WILSON (WRT203300) | WRT203300

37,50€
37,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Profila biezums: | 21 mm |
|---|---|
| Izmēri: | G63,20 mm |
| Raketes svars ar stīgām: | 220 g |
| Raketes galvas izmērs: | 684 cm² |
|---|---|
| Ar stīgām: | Jā |
| Stīgu raksts: | 16x19 |
| Līdzsvars: | 290 mm |
| Materiāls: | Alumīnijs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Wilson US Open 25
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















