Ilustrācija var atšķirties
Wortmann Terra 2756W PV
Ražotājs: Wortmann
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 6 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Nē
- Ekrāna diagonāle: 68,60 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Wortmann Terra 2756W PV
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Wortmann
Populāri produkti

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 173,35€

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 344,67€

LG 24BA550-B
no 115,25€

Dell 27 Plus 4K Monitors S2725QS
no 296,23€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Monitor Terra 2756W (3031229) ( 3031229 )

195,00€
195,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wortmann Ag Monitor Wortmann AG TERRA LCD/LED 2756W PV V4 czarny GREENLINE PLUS 3030251

217,50€
217,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TERRA LCD/LED 2756W PV V4 schwarz GREENLINE PLUS 3030251 (4039407085378) ( JOINEDIT87414056 ) monitors

220,00€
220,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitors Wortmann AG TERRA LCD/LED 2756W PV V4 Black GREENLINE PLUS | 3030251 | 4039407085378

237,15€
237,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wortmann AG Terra 2756W PV V4 27" IPS 16:9 monitors 3030251

241,49€
241,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitor Wortmann AG TERRA LCD/LED 2756W PV V4 czarny GREENLINE PLUS 3030251

246,02€
246,02€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Monitor Wortmann AG TERRA LCD/LED 2756W PV V4 czarny GREENLINE PLUS 3030251 (4039407085378) ( JOINEDIT80593466 )

250,00€
250,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 23 W, Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
|---|
| Izmēri: | P62 cm x A36,20 cm x D4,40 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P62 cm x A53,10 cm x D24,20 cm |
| Svars: | 4,60 kg |
| Svars ar statīvu: | 7 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 68,60 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Paneļa tehnoloģija: | ADS |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 6 ms |
| Kontrasts: | Dinamiskais |
| Kontrasts: | 30.000.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 300 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| HDCP atbalsts: | Jā |
|---|---|
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, Austiņas, DisplayPort, HDMI ieeja, Mikrofons |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Wortmann Terra 2756W PV
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























