Ilustrācija var atšķirties
Worx WX317.2
Ražotājs: Worx
Ilustrācija var atšķirties
- Urbjmašīna
- Urbjmašīnas tips: Triecienurbjmašīna
- Jauda: 600 W
- Apgriezienu skaits: 3.000 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Nominālais spriegums: 230 V
- Maks. triecienu skaits: 48.000 1/min
- Urbja diametrs betonam: Ø 13 mm
Cenas vēsture
1M 3M
Worx WX317.2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Worx
Populāri produkti

Worx WX390.9
no 65,06€

Scheppach DP19Vario
no 304,90€

Hikoki D13VGWUZ
no 280,80€

Metabo SBEV 1300-2
no 203,76€

Makita HR3210C
no 518,85€

Scheppach DP55 (5906822901)
no 114,99€

Makita HR5212C
no 760,79€

Metabo SBEV 1000-2 (600783500)
no 170,00€

Einhell Herocco Kit + 5 (4513975)
no 263,74€

Metabo SBEV 1100-2 S (600784500)
no 255,12€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Worx WX317.2 6924328305927 (6924328305927) ( JOINEDIT88690857 )

57,00€
57,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Otrais rokturis: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns, Dziļuma ierobežotājs |
| Kabeļa garums: | 2 m |
|---|---|
| Izmēri: | P30 cm x D18 cm x A23 cm |
| Svars: | 1,60 kg |
| Triecienurbjmašīna |
| Urbja diametrs betonam: | Ø 13 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 25 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Jauda: | 600 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 3.000 apgr./min |
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Maks. triecienu skaits: | 48.000 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M
Worx WX317.2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















