Ilustrācija var atšķirties
Worx WX711
Ražotājs: Worx
Ilustrācija var atšķirties
- Slīpmašīna
- Slīpmašīnu tips: Leņķa slīpmašīna
- Jauda: 750 W
- Apgriezienu skaits: 12.000 apgr./min
- Slīpēšanas vārpstas vītne: M14
- Diska diametrs: Ø 115 mm
- Aizsargvāks: Jā
- Otrais rokturis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Worx WX711
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Worx
Populāri produkti

Worx WX801.9
no 74,00€

Festool BS 75 E-Set (576296)
no 776,90€

Makita BO5041
no 117,85€

Scheppach Tiger 7000S Homekit
no 206,00€

Makita DBO380Z
no 134,90€

DeWalt DCS691N-XJ
no 496,60€

Makita DGA511Z
no 135,53€

Makita DGA452Z
no 81,73€

Metabo WEV 850-125 (603611000)
no 68,25€

Proxxon LWS (28547)
no 99,10€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Worx Urbismašīna WX711

38,42€
38,42€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Szlifierka Worx WX711 (6947372528401) ( JOINEDIT70257678 )

43,00€
43,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Worx Grinder WX711 (6947372528401) ( JOINEDIT87738415 )

45,00€
45,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Aizsargvāks: | Jā |
|---|---|
| Otrais rokturis: | Jā |
| Slīpēšanas vārpstas vītne: | M14 |
|---|---|
| Diska diametrs: | Ø 115 mm |
| Izmēri: | P12 cm x A14 cm x G29 cm |
|---|---|
| Svars: | 2 kg |
| Leņķa slīpmašīna |
| Jauda: | 750 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 12.000 apgr./min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Worx WX711
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















