Ilustrācija var atšķirties
XP-Pen Artist 22 Pro
Ražotājs: XP-Pen
Ilustrācija var atšķirties
- Grafikas planšete
- Izšķirtspēja: 5 080 lpi
- Izšķirtspēja: 1 920 Pikseļi x 1 080 pikseļi
- Displeja izmērs: 54,6 cm (21,5")
- Spiediena līmeņi: 8 192
- Aktīvā virsma: P 25,6 cm - A 14,4 cm
- Kontrasts: 1 000:1
- Reakcijas laiks: 14 ms
Ražotājs:
XP-Pen
Populāri produkti

XP-Pen Artist Pro 24 (Gen 2) 4K
no 1 129,30€

Wacom DTK-1660E
no 1 026,15€

Wacom Cintiq Pro 24 touch
no 2 504,78€

Moleskine Smart Writing Set
no 191,73€

Wacom Cintiq Pro 24
no 1 879,45€

Wacom One Medium
no 60,80€

Wacom Intuos S Bluetooth
no 109,44€

Wacom One Small
no 43,21€

Wacom Intuos M Bluetooth
no 199,90€

Wacom Intuos Pro L Rev.2
no 559,95€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
XP-Pen Artist Pro 22 Black grafiskā planšete MD220QH-EU

713,99€
713,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XPPEN Planšetė graficzny Xp Pen Artist Pro 22 Drawing Ekran (Gen2) MD220QH-EU (0850065239439) ( JOINEDIT87258616 )

725,00€
725,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P517 mm x A321 mm x D30 mm |
|---|
| Izšķirtspēja: | 5 080 lpi |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 1 920 Pikseļi x 1 080 pikseļi |
| Displeja izmērs: | 54,6 cm (21,5") |
| Spiediena līmeņi: | 8 192 |
| Aktīvā virsma: | P 25,6 cm - A 14,4 cm |
| Kontrasts: | 1 000:1 |
| Reakcijas laiks: | 14 ms |
Populāri produkti

















