Ilustrācija var atšķirties
Xiaomi Mi Smart Projector 2
Ražotājs: Xiaomi
Ilustrācija var atšķirties
- Projektors
- Projekcijas sistēma: DLP projektors
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- 3D spējīgs: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš: Darbība 65 W
- Spilgtums (ANSI): 500 ANSI lūmeni
- Projekcijas diagonāle: 60 colla - 120 colla
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Mi Smart Projector 2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

Xiaomi Smart Projector L1
no 175,45€

XGIMI Aura 2
no 2 843,01€

Hisense C2 Ultra
no 2 000,00€

JMGO N3 Ultimate
no 2 040,30€

ASUS ZenBeam E1R
no 217,53€

LG CineBeam S PU615U
no 1 081,07€

Epson EH-LS800B
no 2 848,33€

XGIMI Horizon 20 Pro
no 1 787,00€

XGIMI Horizon 20 Max
no 2 441,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi MI Smart Projector 2 - DLP-proj 34374

778,72€
783,71€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, Austiņas, HDMI ieeja, USB 2.0 |
|---|---|
| HDMI ieeju skaits: | 1 |
| WLAN: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Darbības troksnis: | 28 dB |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 65 W |
| Izmēri: | P115 mm x A150 mm x D150 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,30 kg |
| Lampas tips: | LED |
|---|---|
| Lampas kalpošanas laiks: | 30.000 h |
| Fokuss: | Automātiski |
|---|
| DLP projektors |
| Spilgtums (ANSI): | 500 ANSI lūmeni |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Projekcijas diagonāle: | 60 colla - 120 colla |
| Video signāli: | EDTV, EDTV 480p, HDTV 1080i, HDTV 1080p, HDTV 720p, NTSC, PAL, PAL-M, PAL-N, SECAM |
| Full-HD: | Jā |
| 4K (UHD): | Jā |
| 3D spējīgs: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Mi Smart Projector 2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Xiaomi Mi TV Q1Xiaomi Mi TV Q1 55Xiaomi Mi Tv StickXiaomi Mini TVXiaomi Mop Pro Putekļsūcējs RobotsXiaomi Q1Xiaomi Robot VacuumXPG DDR5 6000Xiaomi Mi True Basic 2Xiaomi Mi BluetoothXiaomi Mi SkaļrunisXiaomi Mi PortableXiaomi Mi monitorsXiaomi Mi 34Xiaomi Mi TrueXiaomi Camera MiMi Smart BandXiaomi Mi Light Bar





















