Ilustrācija var atšķirties
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G 512GB
Ražotājs: Xiaomi
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Iekšējā atmiņa: 512 GB
- Displeja izmērs: 17,34 cm (6,83")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 7s Gen 4
- Kodolu skaits: 8
- Procesora takts maksimāli: 2,7 GHz
Cenas vēsture
1M 3M
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 521,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 532,15€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€
38 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G Viedtālrunis 12GB / 512GB Black | MZB0LW2EU | 6932554468040

473,18€
473,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G 12/512GB black 6932554468040 (6932554468040) ( JOINEDIT88694650 ) Mobilais Telefons

475,00€
475,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G Smartphone 12GB / 512GB Black MZB0LW2EU

475,97€
475,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G, 17,4 cm (6.83"), 2772 x 1280 Pixel, 8 GB, 512 GB, 200 MP, Blau MZB0MJKEU

481,29€
486,28€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Smartfon Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G 8/512GB Brazowy (MZB0MJ6EU) MZB0MJ6EU (6932554481841) ( JOINEDIT82629914 ) Mobilais Telefons

485,00€
485,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G Smartphone 8GB / 512GB Blue MZB0MJKEU

510,37€
510,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G, 17,4 cm (6.83"), 2772 x 1280 Pixel, 8 GB, 512 GB, 200 MP, Braun MZB0MJ6EU

519,90€
524,89€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Smartfon Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G 8/512GB Niebieski (72861) 72861 (6932554481971) ( JOINEDIT82625239 ) Mobilais Telefons

520,00€
520,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4X |
| Iekšējā atmiņa: | 512 GB |
| EPREL: | 2 470 751 |
|---|---|
| MPN: | 2510ERA8BG |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
|---|---|
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | A (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 60h 47min |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | A-GPS, Beidou, Galileo, Glonass, GPS, NavIC, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 6 500 mAh |
| Uzlādes jauda: | 100 W |
| Izmēri: | P78,31 mm x A163,34 mm x D8,19 mm |
|---|---|
| Svars: | 207,1 g |
| Galvenā kamera 1: | 200 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | f/1.7 diafragma |
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Ultra platleņķa, f/2.2 diafragma |
| Video izšķirtspēja: | 3 840 pikseļi x 2 160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 32 MP |
| Priekšējā kamera 1 objektīvs: | f/2.2 Diafragma |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1 920 pikseļi x 1 080 pikseļi |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 7s Gen 4 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,7 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,34 cm (6,83") |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED, Gorilla Glass Victus 2 |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 280 Pikseļi x 2 772 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 447 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Xiaomi
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Xiaomi Robot MopXiaomi Robot VacuumXiaomi Robot Vacuum X10+Xiaomi RobotiXiaomi Smart TV 43Xiaomi Tv Stick 4KXPG 3200MacBook Pro 512GBXiaomi Redmi Airdots 2Xiaomi Redmi Airdots 3Xiaomi redmi watch 3Xiaomi Redmi Watch 4Xiaomi Redmi Buds 4MacBook Pro 13 512GBMacbook Pro 14 512GBMacBook Pro 16 512GBMacBook Pro 512GB 2020






















