Ilustrācija var atšķirties
Xiaomi Robotu putekļsūcējs S10+
Ražotājs: Xiaomi
Ilustrācija var atšķirties
- Putekļu sūcējs robots
- Savākšanas tilpums: 0,45 l
- Slaucīšanas funkcija: Jā
- Papildu sprauslas: Kombinētā birste, Sānu birste
- Bez maisiņa: Jā
- Sūkšanas jauda: 55 W
- Sūkšanas jauda: 4.000 Pa
- Ūdens tvertne: 200 ml
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Robotu putekļsūcējs S10+
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

Xiaomi Robotu putekļsūcējs X20+
no 333,15€

Dreame X50 Ultra Complete
no 681,10€

Dreame Aqua10 Ultra rullis komplekts
no 791,90€

Roborock Saros 10R
no 868,80€

Dreame Aqua10 Roller
no 647,12€

Mova Z60 Ultra rullis komplekts
no 771,50€

Roborock Saros 20
no 1 588,73€

Dreame L40S Pro Ultra
no 508,24€

Mova Z50 Ultra
no 486,45€

Roborock Saros 20X
no 1 435,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Putekļu sūcējs Robots ar mazgāšanu Xiaomi Mi Robot S10+ EU, 4000Pa W, 5200mAh, balts BHR6368EU

329,00€
329,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | A9,70 cm |
|---|---|
| Diametrs: | 35 cm |
| Svars: | 3,80 kg |
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Sūkšanas jauda: | 55 W |
| Sūkšanas jauda: | 4.000 Pa |
| Savākšanas tilpums: | 0,45 l |
| Ūdens tvertne: | 200 ml |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 14,40 V |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Automātiski |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Slaucīšanas funkcija: | Jā |
| Sensori: | 3D sensors, Dziļuma sensors, Kritiena sensors, LiDAR, Šķēršļu sensors |
| Tīrīšanas platība: | 150 m² |
| Papildu sprauslas: | Kombinētā birste, Sānu birste |
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 180 min |
| Akumulatora kapacitāte: | 4,80 Ah |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Uzlādes laiks: | 6 h |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| WLAN: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Robotu putekļsūcējs S10+
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Xiaomi
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Xiaomi Rokas Putekļu SūcējsXiaomi Smart TV 43Xiaomi TV 43 4KXiaomi TV 65Xiaomi Tv BoxXiaomi TV Q1E 55Xiaomi Watch S1XPG LancerXiaomi Mop Pro Putekļsūcējs Robotsbaseina putekļsūcējsRobots PutekļsūcējsSamsung Galaxy S10 Plus MaciņšXiaomi 65Xiaomi TelevizorsXiaomi 34Xiaomi tējkannaXiaomi 55Xiaomi Bluetooth




















