Ilustrācija var atšķirties
Xoro HSD 8470
Ražotājs: Xoro
Ilustrācija var atšķirties
- DVD atskaņotājs
- Atskaņošanas mediji pilnībā: DVD, DVD+R, DVD+R DL, DVD+RW, DVD-R, DVD-R DL, DVD-RW, CD, CD-R, CD-RW
- Audio digitālais pārveidotājs: 192 kHz
- Audio analogais pārveidotājs: 24 bit
- Atskaņošanas formāti audio: MP3
- Attēla atskaņošanas formāti: JPEG
- Video atskaņošanas formāti: AVI, Motion-JPEG, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4
- HD-Ready: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xoro HSD 8470
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xoro
Populāri produkti

Panasonic DVD-S700
no 64,99€

Sony DVP-SR760H
no 48,00€

Panasonic DVD-S500
no 79,72€

Philips 2000 sērija TAEP200/12
no 42,01€

Denver DVH-7787MK3
no 30,33€

Lenco DVD-120BK
no 50,00€

Sony DVP-SR370
no 49,00€

Denver DVH-1245
no 30,00€

Denver DVH-7787
no 30,99€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xoro HSD 8470 - NTSC,PAL - 10-bit/108MHz - 20 - 20000 Hz - 80 dB - 80 dB - 24-bit/192kHz (XOR120146)

51,20€
56,19€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Atskaņošanas mediji pilnībā: | DVD, DVD+R, DVD+R DL, DVD+RW, DVD-R, DVD-R DL, DVD-RW, CD, CD-R, CD-RW |
|---|
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
|---|---|
| Tālvadības pults: | Jā |
| Savienojumi: | HDMI izeja, S/PDIF koaksiālais, USB 2.0 |
|---|
| Izmēri: | P260 mm x A189 mm x D38 mm |
|---|---|
| Svars: | 1 kg |
| Audio digitālais pārveidotājs: | 192 kHz |
|---|---|
| Audio analogais pārveidotājs: | 24 bit |
| Atskaņošanas formāti audio: | MP3 |
|---|---|
| Attēla atskaņošanas formāti: | JPEG |
| Video atskaņošanas formāti: | AVI, Motion-JPEG, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 |
| HD-Ready: | Jā |
| Kartes lasītājs priekš: | SDHC atmiņas karte, SecureDigital karte |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xoro HSD 8470
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti










