Ilustrācija var atšķirties
Yale Digitālais durvju spiegs DDV 500
Ražotājs: Yale
Ilustrācija var atšķirties
- Digitālais durvju acu skats
- Saderīgs ar: Durvju biezumi no 38 līdz 110 mm
- Komplekts sastāv no: Durvju apskates ierīce, turētājs, 2 AAA baterijas
- Strāvas padeve: Akumulators
- Noteikšanas leņķis: 105 °
- Mikrofons: Nē
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Vadāms ar viedtālruni: Nē
Cenas vēsture
1M 3M6M
Yale Digitālais durvju spiegs DDV 500
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Yale
Populāri produkti

Yale Smart Alarm Starterkit L
no 280,55€

Ei Electronics Ei650
no 35,39€

Ei Electronics Ei650i
no 38,32€

Hekatron Genius Plus
no 37,98€

Siedle mājas telefons 6+N HTA 811-0 W
no 190,59€

Ei Electronics Ei650RF-3XD
no 117,54€

Ritto TwinBus Wohntelefon 1-7630
no 48,74€

Burg-Wächter Combi-Line CL 410 E
no 470,15€

Gira Zweifamilienhaus-Paket Audio 049544
no 489,46€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Yale DDV 500 electronic door viewer 45-0500-1432-00-6011

47,49€
52,48€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
YALE HOME Digital Door Viewer DDV 500 | 45-0500-1432-00-6011 | 5052847016800 | INDYALURW0013

47,70€
47,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Yale Elektroniczny wizjer drzwiowy DDV 500 | 45-0500-1432-00-6011 | 5052847016800 | INDYALURW0013

48,30€
48,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Yale 500 Elektroniczny wizjer drzwiowy 45-0500-1432-00-6011

48,44€
48,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Yale DDV 500 electronic door viewer ( 45 0500 1432 00 6011 YY45 01680 ) 45-0500-1432-00-6011

49,00€
49,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Yale DDV 500 electronic door viewer | 45-0500-1432-00-6011 | 5052847016800 | INDYALURW0013

53,16€
53,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Digitālais durvju skats Yale DDV 500, 12,8 cm

64,68€
64,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Yale DDV 500 electronic door viewer 45-0500-1432-00-6011

67,93€
70,43€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Izmēri: | P12,5 cm x D1,5 cm x A6,8 cm |
|---|---|
| Svars: | 70 g |
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|
| Saderīgs ar: | Durvju biezumi no 38 līdz 110 mm |
|---|---|
| Komplekts sastāv no: | Durvju apskates ierīce, turētājs, 2 AAA baterijas |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Noteikšanas leņķis: | 105 ° |
| Mikrofons: | Nē |
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
| Vadāms ar viedtālruni: | Nē |
| Dienas/Nakts režīms: | Nē |
| Kustības sensors: | Nē |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Ekrāna izmērs: | 3,2" |
| Izšķirtspēja: | 640 Pikseļi x 480 pikseļi |
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Yale Digitālais durvju spiegs DDV 500
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




























