Ilustrācija var atšķirties
Yamaha PSS-F30
Ražotājs: Yamaha
Ilustrācija var atšķirties
- Tastatūra
- Taustiņu skaits: 37
- Balsu vai Voices skaits: 32
- Iepriekšiestatījumi: 117
- Savienojumi: 3,5 mm ligzdas savienojums, USB
- Skaņas efekti: Nav
- Oktāvas maiņa: Jā
- Iebūvēti skaļruņi: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Yamaha PSS-F30
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Yamaha
Populāri produkti

Yamaha PSR-E383
no 196,70€

Roland GO:KEYS 5
no 520,00€

Casio CDP-S110
no 299,00€

Casio CT-S200
no 125,00€

Casio CT-S1
no 201,59€

Casio SA-81
no 66,00€

Casio CT-S1-76
no 201,99€

Casio CT-S400
no 205,00€

Casio LK-S450
no 335,49€

Casio LK-S250
no 199,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Yamaha PSS-F30 Digital synthesizer mūzikas instruments

66,14€
66,14€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Yamaha PSS-F30 - keyboard | PSS-F30 | 4957812642125 | IKLYAMKEY0007

66,44€
66,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Yamaha PSS-F30 synthesizer Digital synthesizer 37 Black PSS-F30

71,90€
71,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bērnu sintezators Yamaha PSS-F30

81,29€
81,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Balsu vai Voices skaits: | 32 |
|---|---|
| Iepriekšiestatījumi: | 117 |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, USB |
| Skaņas efekti: | Nav |
| Oktāvas maiņa: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Pieskāriena dinamiskās taustiņi: | Nē |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Izmēri: | P50,60 cm x A5,40 cm x D20,10 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,20 kg |
| Taustiņu skaits: | 37 |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Yamaha PSS-F30
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















