Ilustrācija var atšķirties
Yamaha THR10II
Ražotājs: Yamaha
Ilustrācija var atšķirties
- Eģitāras pastiprinātājs
- Pastiprinātāja tips: Modelēšanas kombinācija
- Maks. izejas jauda uz kanālu: 20 W
- Kanālu skaits: 1
- Skaņas efekti: Chorus, Flangers, Feizera, Tremolo, Aizkave, Reverb
- Iebūvēti skaļruņi: Nē
- Savienojumi: 3,5 mm ligzdas savienojums, 6,3 mm ligzdas savienojums, AUX ieeja, USB
- Regulatori: pastiprinātāja režīms, pastiprinājums, galvenais skaļums, basa, vidusfrekvences, augstfrekvences, efekts, atbalss/atgriezeniskā saite, ģitāras izeja, audio izeja
Cenas vēsture
1M 3M
Yamaha THR10II
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Yamaha
Populāri produkti

Yamaha Stagepas 200
no 669,75€

Pro-Ject Head Box E
no 130,00€

Bugera V22 Infinium
no 540,00€

Bugera BXD15A
no 471,49€

Behringer NX6000D
no 460,00€

Marshall MG15GR
no 177,00€

Blackstar Fly 3
no 48,46€

Dynacord SL 1200
no 876,40€

Boss Katana-50 Gen 3
no 350,00€

Marshall DSL20HR
no 510,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Yamaha THR10II - combo guitar amplifier, Bluetooth speaker GTHR10II

317,98€
317,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Yamaha THR10II - combo guitar amplifier, Bluetooth speaker GTHR10II

345,67€
350,66€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P368 mm x A183 mm x D140 mm |
|---|---|
| Svars: | 3 kg |
| Pastiprinātāja tips: | Modelēšanas kombinācija |
|---|---|
| Maks. izejas jauda uz kanālu: | 20 W |
| Kanālu skaits: | 1 |
| Skaņas efekti: | Chorus, Flangers, Feizera, Tremolo, Aizkave, Reverb |
| Iebūvēti skaļruņi: | Nē |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, 6,3 mm ligzdas savienojums, AUX ieeja, USB |
| Regulatori: pastiprinātāja režīms, pastiprinājums, galvenais skaļums, basa, vidusfrekvences, augstfrekvences, efekts, atbalss/atgriezeniskā saite, ģitāras izeja, audio izeja |
Cenas vēsture
1M 3M
Yamaha THR10II
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















