Ilustrācija var atšķirties
Yamaha True X-BAR 50A
Ražotājs: Yamaha
Ilustrācija var atšķirties
- Soundbar
- Kanāli: 2.1
- Subwoofera veids: Aktīvs
- Skaņa: Dolby Atmos, Dolby Digital
- Savienojumi: AirPlay, HDMI ieeja, HDMI izeja, S/PDIF optiskā, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit)
- Skaļruņi: 1x Centrālais skaļrunis, 1x subvūfers
- Bezvadu: Subvūfers
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Yamaha True X-BAR 50A
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Yamaha
Populāri produkti

Yamaha True X-BAR 40A
no 265,00€

Sonos Arc Ultra
no 742,99€

Sonos Beam (Gen. 2)
no 369,99€

Bose Smart Ultra skaņas josla
no 775,00€

Samsung Q-Serie Soundbar HW-Q610GF
no 490,99€

LG DS80TR
no 905,99€

JBL BAR 1300MK2
no 1 308,00€

Samsung HW-Q990F
no 741,85€

LG DSC9S
no 280,85€

Sony HT-SF150
no 85,70€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Namų kino sistema Yamaha SR-X50ALGY ( Light Gray ) SR-X50ALGY (4957812673570) ( JOINEDIT88155350 ) mājas kinozāle

490,00€
490,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Namų kino sistema Yamaha SR-X50ACGY ( Carbon Gray ) SR-X50ACGY (4957812673488) ( JOINEDIT88155348 ) mājas kinozāle

515,00€
515,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Nominālā slodze: | Centrs 180 W, Zemfrekvences skaļrunis 100 W |
|---|---|
| Centra skaļruņa izmēri: | P101,50 cm x D11,20 cm x C6,30 cm |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital |
|---|---|
| Tālvadības pults: | Jā |
| Balss asistents: | Amazon Alexa |
| Balss vadība: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, HDMI ieeja, HDMI izeja, S/PDIF optiskā, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| Kanāli: | 2.1 |
|---|---|
| Skaļruņi: | 1x Centrālais skaļrunis, 1x subvūfers |
| Bezvadu: | Subvūfers |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Nominālā slodze sistēma: | 280 W |
| Subwoofera veids: | Aktīvs |
|---|---|
| Subwoofera izmēri: | S18,70 cm x Z40,90 cm x A40,70 cm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Yamaha True X-BAR 50A
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


















