Ilustrācija var atšķirties
Yesoul S3
Ražotājs: Yesoul
Ilustrācija var atšķirties
- Trenažieris
- Displejs: Nē
- Bremžu sistēma: Magnetrona pretestības sistēma
- Piedziņas sistēma: Siksna
- Inerces masa: 7,50 kg
- Slodzes līmeņi: Manuāls
- Pretestības iestatīšana: 100
- Maks. svara slodze: 120 kg
Cenas vēsture
1M 3M
Yesoul S3
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Yesoul
Populāri produkti

Hammer Speed Race S
no 1 050,00€

Kettler Hoi Ride
no 520,80€

Hammer Cardio T3
no 351,00€

Christopeit Heimtrainer AL 1
no 214,00€

Schwinn 510U mājas trenažieris
no 523,53€

Tunturi Cardio Fit D10
no 128,99€

Tunturi Competence F40
no 645,00€

Tunturi Cardio Fit B40
no 191,60€

Spartan Mājas trenažieris Mini Bike
no 52,00€

Tunturi Cardio Fit B35
no 164,46€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Vingrošanas velosipēds Yesoul S3

399,00€
399,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P51 cm x A117 cm x D101 cm |
|---|---|
| Svars: | 31 kg |
| Displejs: | Nē |
|---|---|
| Bremžu sistēma: | Magnetrona pretestības sistēma |
| Piedziņas sistēma: | Siksna |
| Inerces masa: | 7,50 kg |
| Slodzes līmeņi: | Manuāls |
| Pretestības iestatīšana: | 100 |
| Maks. svara slodze: | 120 kg |
| Mērījumi treniņu datoram: | Kaloriju patēriņš, Kopējie kilometri, Pedāļu apgriezienu biežums, Pretestība, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence |
| Bluetooth: | Jā |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Lietotnes vadīti treniņi |
Cenas vēsture
1M 3M
Yesoul S3
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti










