Ilustrācija var atšķirties
ZTE MU5001
Ražotājs: ZTE
Ilustrācija var atšķirties
- 5G maršrutētājs
- Mobilā tīkla datu pārraides ātrums: 3,8 Gbit/s
- Datu pārraides ātrums: 1 775 Mbit/s ar WLAN
- Atbalstītie WLAN standarti: 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n
- WLAN frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz
- LAN ātrums: 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab)
- Gigabitu LAN porti: 1x
- Šifrēšana: WPA3
Cenas vēsture
1M 3M6M
ZTE MU5001
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ZTE
Populāri produkti

ZTE MF920U
no 68,51€

TP-Link M8550
no 366,22€

Starlink Mini
no 338,35€

D-Link DWR-932
no 18,40€

TP-Link M7650
no 140,40€

Huawei E5586-326
no 36,21€

TP-Link M7750
no 156,30€

Acer Connect Enduro M3
no 282,95€

TP-Link M7350
no 60,75€

TP-Link M7010
no 42,00€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Zte Poland ZTE Wireless Router MU5001 WiFi 6 5G LTE

230,70€
230,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zte Poland ZTE MU5001 Router Hotspot WiFi6 3800 Mbps 5G LTE Black

230,70€
230,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ZTE MU5001 Router Hotspot WiFi6 3800 Mbps 5G LTE Black

250,09€
255,08€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Mobilais 5G maršrutizators - ZTE - W129015670 - Pārnēsājams - Wi-Fi un USB - Uzlādējama akumulators MU5001

315,59€
315,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ZTE Poland Router ZTE MU5001

334,37€
336,87€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
ZTE Wireless Router MU5001 WiFi 6 5G LTE MU5001

378,10€
378,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ZTE MU5001
MU5001

1 522,80€
1 522,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P133 mm x D73 mm x A18,5 mm |
|---|---|
| Svars: | 220 g |
| Mobilā tīkla datu pārraides ātrums: | 3,8 Gbit/s |
|---|---|
| Datu pārraides ātrums: | 1 775 Mbit/s ar WLAN |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| WLAN frekvence: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
| Gigabitu LAN porti: | 1x |
| Šifrēšana: | WPA3 |
| 4G/LTE: | Jā |
| 5G: | Jā |
| Savienojumi: | Antena, USB 3.2 Gen 1, USB-C, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ZTE MU5001
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti















