Zaco V5x
Ražotājs: Zaco
- Savākšanas tilpums: 0,30 l
- Slaucīšanas funkcija: Jā
- Papildu sprauslas: Sānu birste
- Bez maisiņa: Jā
- Sūkšanas jauda: 2.000 Pa
- Ūdens tvertne: 300 ml
- Skaņas spiediens: 68 dB
- Strāvas padeve: Akumulators
Cenas vēsture
1M 3M6M
Zaco V5x
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Zaco
Populāri produkti

Zaco M1S
no 740,00€

Dreame X50 Ultra Complete
no 658,63€

Roborock Saros 10R
no 891,40€

Dreame Aqua10 Roller
no 639,00€

Dreame Aqua10 Ultra rullis komplekts
no 790,10€

Ecovacs Deebot T80 Omni
no 538,99€

avots: vigi.lv
Roborock Qrevo Edge 5V1
no 577,88€

Mova Z60 Ultra rullis komplekts
no 760,00€

avots: Legit
Roborock Saros 20
no 1 588,73€

Dreame X40 Ultra Complete
no 705,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Zaco Zestaw oryginalnych akcesoriów do robota ZACO V5x / ZACO V5s PRO | ZAV5X.Z1 | 4260522141124

58,60€
58,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | A7,10 cm |
|---|---|
| Diametrs: | 30,60 cm |
| Svars: | 4 kg |
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Sūkšanas jauda: | 2.000 Pa |
| Savākšanas tilpums: | 0,30 l |
| Ūdens tvertne: | 300 ml |
| Skaņas spiediens: | 68 dB |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 14,40 V |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Slaucīšanas funkcija: | Jā |
| Tīrīšanas platība: | 180 m² |
| Papildu sprauslas: | Sānu birste |
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 120 min |
| Akumulatora kapacitāte: | 2,40 Ah |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Uzlādes laiks: | 5,80 h |
| Tālvadības pults: | Jā |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Zaco V5x
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti














