Ilustrācija var atšķirties
Zyxel EX3301-T0
Ražotājs: Zyxel
Ilustrācija var atšķirties
- WLAN frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz
- Datu pārraides ātrums: 1.775 Mbit/s ar WLAN
- Atbalstītie WLAN standarti: 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n
- LAN ātrums: 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab)
- WAN porti: 1x
- Gigabitu LAN porti: 4x
- Šifrēšana: WPS
- Ugunsmūris: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Zyxel EX3301-T0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Zyxel
Populāri produkti

Zyxel LTE3301-PLUS
no 155,00€

AVM FRITZ! Box 5690 Pro
no 335,85€

AVM Fritz! Box 7530
no 173,26€

Starlink Standard Kit V4
no 360,55€

AVM Fritz! Box 7690 (20003057)
no 298,20€

AVM Fritz! Box 7590
no 231,30€

AVM Fritz! Box 6690 Cable
no 310,90€

AVM Fritz! Box 5530 Fiber
no 201,35€

AVM Fritz! Box 6860 5G
no 460,00€

FRITZ! FRITZ!Box 5690
no 281,75€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ZyXEL EX3301-T0 Wireless Router Desktop EX3301-T0-EU01V1F

123,42€
128,41€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P220 mm x D35 mm x A153 mm |
|---|---|
| Svars: | 377 g |
| Datu pārraides ātrums: | 1.775 Mbit/s ar WLAN |
|---|---|
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| WLAN frekvence: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
| WAN porti: | 1x |
| Gigabitu LAN porti: | 4x |
| Šifrēšana: | WPS |
| Ugunsmūris: | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | RJ-11, USB 2.0, USB-A, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Zyxel EX3301-T0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















