Ilustrācija var atšķirties
eQ-3 HomeMatic IP žalūziju vadības ierīce - iebūvējamais
Ražotājs: eQ-3
Ilustrācija var atšķirties
- Gudrs mājas žalūziju aktors
- Lietošana: Vadība
- Bezvadu standarts: HomeMatic
- Frekvenču diapazons: 868 MHz
- Bezvadu savienojums
- Nepieciešama Smart Home centrāle
- Vadāms ar viedtālruni: Jā
- Attālināta vaicāšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
eQ-3 HomeMatic IP žalūziju vadības ierīce - iebūvējamais
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
eQ-3
Populāri produkti

Shelly Pro 3EM
no 75,10€

FRITZ! Fritz Dect 302
no 60,10€

Shelly Plus Plug S
no 30,30€

Amazon Echo Show 21
no 413,55€

Nuki Smart Lock 5.0 Pro
no 242,55€

Amazon Echo Show 8 (3. paaudze, 2023)
no 121,28€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Homematic IP roller shutter actuator concealed switch ( 151347A0 ) drošības sistēma

59,00€
59,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Homematic IP Smart Home Rollladenaktor Unterputz (HmIP-FROLL) | 151347A0 | 4047976513475

63,00€
63,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
eQ-3 AG Homematic IP HmIP-FROLL - Fensterladen-Betätigung 151347A0

63,51€
68,50€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Homematic Ip Homematic IP roller shutter actuator concealed, switch 151347A0

70,52€
70,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | A33 mm x P54 mm x G41 mm |
|---|---|
| Svars: | 40 g |
| Lietošana: | Vadība |
|---|---|
| Bezvadu standarts: | HomeMatic |
| Frekvenču diapazons: | 868 MHz |
| Bezvadu savienojums | |
| Nepieciešama Smart Home centrāle | |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Attālināta vaicāšana: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 20 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
eQ-3 HomeMatic IP žalūziju vadības ierīce - iebūvējamais
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no eQ-3
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Erba puraErgo FitnessErgo K860Ergonomiska DatorpeleErgonomiska KlaviatūraErgonomiska mugursomaErgonomiski ApaviEs111 Gu10Essentials HoodieEuro Truck Simulator SteamYealink IpIebūvējamais SkapisIebūvējamais NosūcējsIebūvējamais LedusskapisJBL IP67IP kamera LogitechAsināšanas IerīceIebūvējamais Kafijas AutomātsIebūvējamais Tvaika NosūcējsPretcelulīta Masāžas Ierīce



























