Valkyrie A360
Ilustrācija var atšķirties

Valkyrie A360

Ražotājs: valkyrie
Valkyrie A360
Ilustrācija var atšķirties
no 71,50līdz 97,3817 PiedāvājumiRažotājs: valkyrie
  • Viss vienā šķidruma dzesētājs
  • Atbalstītie procesora ligzdas: LGA 1151, LGA 1200, LGA 1700, LGA 1851, AM4, AM5
  • Trokšņa līmenis: 32,8 dB
  • Maksimālā gaisa plūsma: 69 cfm
  • Ventilatoru skaits: 3, Apgaismojums: LED
Rādīt visus produkta datus

Cenas vēsture

1M 3M6M
Valkyrie A360
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

17 Piedāvājumi

izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
Labākie cenu piedāvājumi
Chłodzenie wodne Valkyrie A360 (VK-AIOA360B) | VK-AIOA360B | 5298003820892
prodImage
71,50
71,50
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Valkyrie A360 ARGB (Black) | VK-AIOA360B | 5298003820892
prodImage
75,65
75,65
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Chłodzenie wodne Valkyrie A360 White (VK-AIOA360W) | VK-AIOA360W | 5298003820984
prodImage
78,75
78,75
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
VALKYRIE A360 120mm ARGB Liquid Cooler VK-AIOA360B black dzesētājs
prodImage
79,79
79,79
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Valkyrie A360 Processor All-in-one liquid cooler Black VK-AIOA360B
5 dienas
prodImage
79,90
79,90
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Valkyrie A360 Processor All-in-one liquid cooler Black ( VK AIOA360B ) procesora dzesētājs ventilators VK-AIOA360B
prodImage
81,00
81,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Chłodzenie wodne Valkyrie A360 Biały (VK-AIOA360W) | VK-AIOA360W | 5298003820984
prodImage
81,10
81,10
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Chłodzenie wodne Valkyrie A360 (VK-AIOA360W) | VK-AIOA360W | 5298003820922
prodImage
81,40
81,40
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ūdens dzesēšanas sistēma Valkyrie A360 White | VK-AIOA360W | 5298003820984
prodImage
83,30
83,30
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
VALKYRIE A360 120mm ARGB Liquid Cooler VK-AIOA360B black dzesētājs VK-AIOA360B
prodImage
83,99
83,99
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Valkyrie A360 Processor All-in-one liquid cooler 36 cm White ( VK AIOA360W ) procesora dzesētājs ventilators VK-AIOA360W
prodImage
84,00
84,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Valkyrie A360 Processor All-in-one liquid cooler White VK-AIOA360W
5 dienas
prodImage
88,30
88,30
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Chodzenie wodne Valkyrie A360 (VK-AIOA360B) VK-AIOA360B
prodImage
88,97
88,97
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Chodzenie wodne Valkyrie A360 (VK-AIOA360W) VK-AIOA360W
prodImage
97,38
97,38
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pārējie piedāvājumi no tiem pašiem pārdevējiem
Chłodzenie wodne Valkyrie A360 (VK-AIOA360W) | VK-AIOA360W | 5298003820922
prodImage
79,00
79,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
VALKYRIE A360 120mm ARGB Liquid Cooler VK-AIOA360W white dzesētājs
prodImage
88,19
88,19
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
VALKYRIE A360 120mm ARGB Liquid Cooler VK-AIOA360W white dzesētājs VK-AIOA360W
prodImage
90,99
90,99
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Viss vienā šķidruma dzesētājs
Atbalstītie procesora ligzdas: LGA 1151, LGA 1200, LGA 1700, LGA 1851, AM4, AM5
Trokšņa līmenis: 32,8 dB
Maksimālā gaisa plūsma: 69 cfm
Ventilatoru skaits: 3, Apgaismojums: LED

Cenas vēsture

1M 3M6M
Valkyrie A360
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

Vairāk no valkyrie

Valkyrie VK02 Lite
no 66,99
Valkyrie VK02 Lite6 Salīdzināt cenas
Valkyrie Dragonfang 240
no 101,65
Valkyrie Dragonfang 24017 Salīdzināt cenas
Valkyrie Dragonfang 360
no 133,64
Valkyrie Dragonfang 36010 Salīdzināt cenas
Valkyrie V360 Lite
no 90,80
Valkyrie V360 Lite14 Salīdzināt cenas
Valkyrie V240 Lite
no 71,69
Valkyrie V240 Lite15 Salīdzināt cenas
Valkyrie A240
no 68,80
Valkyrie A24016 Salīdzināt cenas
Valkyrie Syn 240
no 149,40
Valkyrie Syn 2409 Salīdzināt cenas
valkyrie V240 LCD
no 140,00
valkyrie V240 LCD20 Salīdzināt cenas
Valkyrie Jarn 360
no 92,30
Valkyrie Jarn 3606 Salīdzināt cenas
valkyrie X12F ARGB 120
no 24,45
valkyrie X12F ARGB 1209 Salīdzināt cenas

Līdzīgas cenas produkti

Sharkoon S60 ARGB
Sharkoon S60 ARGB
no 71,00
Uz cenu salīdzinājumu
12 Piedāvājumi
Alphacool Core Ocean T38 AIO 360 mm
Alphacool Core Ocean T38 AIO 360 mm
no 78,15
Uz cenu salīdzinājumu
7 Piedāvājumi
Cougar Poseidon Ultra 240 ARGB
Cougar Poseidon Ultra 240 ARGB
no 72,00
Uz cenu salīdzinājumu
16 Piedāvājumi
Cougar Poseidon GT 240
Cougar Poseidon GT 240
no 72,00
Uz cenu salīdzinājumu
13 Piedāvājumi
Thermaltake Floe RC240 (CL-W271-PL12SW-A)
Thermaltake Floe RC240 (CL-W271-PL12SW-A)
no 68,99
Uz cenu salīdzinājumu
5 Piedāvājumi
LC-POWER JetFlow 280 ARGB
LC-POWER JetFlow 280 ARGB
no 72,00
Uz cenu salīdzinājumu
7 Piedāvājumi
Deepcool LD360
Deepcool LD360
no 72,00
Uz cenu salīdzinājumu
31 Piedāvājumi
Aerocool Mirage L240
Aerocool Mirage L240
no 64,05
Uz cenu salīdzinājumu
11 Piedāvājumi
be quiet! Pure Loop 3 280 mm
be quiet! Pure Loop 3 280 mm
no 72,00
Uz cenu salīdzinājumu
18 Piedāvājumi
be quiet! Pure Loop 3 LX ARGB 240 mm
be quiet! Pure Loop 3 LX ARGB 240 mm
no 72,00
Uz cenu salīdzinājumu
14 Piedāvājumi
Šī vietne izmanto sīkfailus noteiktām funkcijām, lai analizētu piekļuvi un novērtētu reklāmu saturu. Uzziniet vairāk par sīkfailiem un personalizētām reklāmām. Vairāk informācijas.Piekrītu
mozilla/5.0 applewebkit/537.36 (khtml, like gecko; compatible; claudebot/1.0; [email protected])
x-pixel