Ilustrācija var atšķirties
vidaXL izvelkamais dīvāns divvietīgs ar diviem spilveniem
Ražotājs: vidaXL
Ilustrācija var atšķirties
- Dīvāns
- Dīvāna tips: Divvietīgs
- Dīvāna aprīkojums: Spilvens
- Pārklājuma materiāls: Poliesters
- Mēbeļu materiāls: Koks, Metāls
- Materiāla pildījums: Putupolistirols
- Sēdekļa virsmas dziļums: 50 cm
- Sēdekļa augstums: 32 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
vidaXL izvelkamais dīvāns divvietīgs ar diviem spilveniem
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
vidaXL
Populāri produkti

Actona Faith dīvāngulta
no 336,43€

Actona Ria 2-vietīgs dīvāns
no 479,16€

HOMCOM Auduma dīvāns 3-vietīgs
no 454,08€

HOMCOM Kinder Zemeņu dīvāns
no 188,30€

vidaXL 3-vietīgs dīvāns 180 cm audums
no 202,64€

vidaXL 3-vietīgs dīvāns (359122)
no 204,74€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
2-vietīga dīvāngulta ar diviem spilveniem, melns samts

249,60€
249,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
vidaXL 2-vietīga dīvāngulta ar diviem spilveniem, melns samts 337588
Šai dīvāngultai ir pārveidojams dizains. Pēc nepieciešamības jūs to varat uzstādīt sēdēšanai, atpūtai vai gulēšanai piemērotā pozīcijā. Šī mēbele būs noderīga arī reizēs, kad jūsu draugiem vai viesiem ir nepieciešama papildu guļvieta. Mīksts un ērts materiāls: samta audumam ir maiga tekstūra, un tas ir mīksts un patīkams pieskārienam.Regulējama atzveltne: abas atsevišķās atzveltnes var nospiest uz leju daļēji vai pilnībā, lai izveidotu vietu snaudai vai divvietīgu gultu.Izturība un stabilitāte: dīvāna koka rāmis un metāla kājas nodrošina izturību un stabilitāti.Divi spilveni komfortam: papildu ērtībām sūtījumā ir iekļauti divi spilveni.

264,99€
264,99€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Sēdekļa virsmas dziļums: | 50 cm |
|---|---|
| Sēdekļa augstums: | 32 cm |
| Izmēri: | P220 cm x A69 cm x D84,50 cm |
| Dīvāna tips: | Divvietīgs |
|---|---|
| Dīvāna aprīkojums: | Spilvens |
| Mēbeļu materiāls: | Koks, Metāls |
| Materiāla pildījums: | Putupolistirols |
| Pārklājuma materiāls: | Poliesters |
Cenas vēsture
1M 3M6M
vidaXL izvelkamais dīvāns divvietīgs ar diviem spilveniem
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no vidaXL
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Vidda ProVideo Doorbell WifiVideo Kartes Un To CenaVideo Novērošanas KameraVides MākslaViedais FitnessViedais termostatsViegli Bērnu VelosipēdiVienreizējie Cimdi MelniVileda TurboIzvelkamais GaldsIzvelkamais KrēslsCeļojumi diviemStūra Dīvāns ar PlauktuDīvāns Gulta Ar Veļas KastiGalda Spēles DiviemRakstāmgalds diviem bērniemDīvāns TransformersPiepūšamais DīvānsDīvāns Laura
























