Precizēt meklēšanu
Kategorija
Fitnesa aprīkojums
102
Masāžas rullis
102
Labsajūtai
2
Masāžas ierīce
2
Cena
-
Nosūtīšana
Bezmaksas piegāde
Zīmols
Beurer
8
Blackroll
48
Christopeit
1
Diverse
1
Hyperice
2
Maximex
1
Schildkröt-Fitness
4
Theragun
39
Pārdevējs
220.lv
110
707.lv
38
altro.lv
1
e4u.lv
1
electrobase
8
enter24
11
fizioveikals
12
glamur
1
gpspro
9
groomer pro
4
helmand baltics
2
itwork
5
kouket
1
lawood
1
m79
28
majas1.lv
21
megango.lv
47
motivs.lv
9
multo
1
neoshop
3
ortotēka
5
percte
2
probike
1
prof.lv
5
rdveikals.lv
9
sia semicom
20
skaistumkopšanas un veselības aprūpes tehnoloģijas, kosmetoloģijas mēbeles
13
sportovesels.lv
34
supriseful.eu
1
tera
36
tiktik.lv
1
trenažieri.lv
6
tūrisma pasaule
3
xmarket
3
zum.lv
2
Filtrs
Dzēst visu
Category
Cena
Nosūtīšana
Zīmols
0
Pārdevējs
0
Kategorija
Fitnesa aprīkojums
102
Masāžas rullis
102
Labsajūtai
2
Masāžas ierīce
2
Cena
-
Nosūtīšana
Bezmaksas piegāde
Zīmols
Beurer
8
Blackroll
48
Christopeit
1
Diverse
1
Hyperice
2
Maximex
1
Schildkröt-Fitness
4
Theragun
39
Pārdevējs
220.lv
110
707.lv
38
altro.lv
1
e4u.lv
1
electrobase
8
enter24
11
fizioveikals
12
glamur
1
gpspro
9
groomer pro
4
helmand baltics
2
itwork
5
kouket
1
lawood
1
m79
28
majas1.lv
21
megango.lv
47
motivs.lv
9
multo
1
neoshop
3
ortotēka
5
percte
2
probike
1
prof.lv
5
rdveikals.lv
9
sia semicom
20
skaistumkopšanas un veselības aprūpes tehnoloģijas, kosmetoloģijas mēbeles
13
sportovesels.lv
34
supriseful.eu
1
tera
36
tiktik.lv
1
trenažieri.lv
6
tūrisma pasaule
3
xmarket
3
zum.lv
2
Atvainojiet, Nekas netika atrasts. Lūdzu, mainiet savu izvēli un mēģiniet vēlreiz.

Masāžas Ruļļi

(454 Piedāvājumi)
Filtrs
Cena: Zemākā
Jogas masāžas rullis, TRIZAND, melns | 0990001077 | 5900779950733
Jogas masāžas rullis, TRIZAND, melns | 0990001077 | 5900779950733
14,83
piegādes maksu skatiet vietnē
Masāžas rullis Springos FR0018
Masāžas rullis Springos FR0018
14,90
piegādes maksu skatiet vietnē
Masāžas rullis BLACKROLL MINI FLOW (dažādas krāsas)
Masāžas rullis BLACKROLL MINI FLOW (dažādas krāsas)
14,90
piegādes maksu skatiet vietnē
Pēdu, roku, ķermeņa masāžas rullis, masāžas rīks uid-4871398
Pēdu, roku, ķermeņa masāžas rullis, masāžas rīks uid-4871398
2 darba dienas
14,90
Piegāde: 3,00
Masāžas rullis BLACKROLL MINI (dažādas krāsas)
Masāžas rullis BLACKROLL MINI (dažādas krāsas)
14,90
piegādes maksu skatiet vietnē
Masāžas bumba BLACKROLL BALL 12 cm (dažādās krāsās)
Masāžas bumba BLACKROLL BALL 12 cm (dažādās krāsās)
14,90
piegādes maksu skatiet vietnē
Masāžas rullis HMS 33cm d14cm, melns 17-39-085
Masāžas rullis HMS 33cm d14cm, melns 17-39-085
5 dienas
14,90
piegādes maksu skatiet vietnē
Springos FR0024 masāžas un muskuļu atjaunošanas rullis 45x15 cm, melns
Springos FR0024 masāžas un muskuļu atjaunošanas rullis 45x15 cm, melns
14,99
piegādes maksu skatiet vietnē
MOUNTA Masāžas rullis 33x14cm
MOUNTA Masāžas rullis 33x14cm
14,99
piegādes maksu skatiet vietnē
Masāžas rullis FS135 RED-BLACK HMS 918924
Masāžas rullis FS135 RED-BLACK HMS 918924
15,00
piegādes maksu skatiet vietnē
4Fizjo Masāžas rullis
4Fizjo Masāžas rullis
15,00
piegādes maksu skatiet vietnē
4Fizjo Rehabilitācijas masāžas rullis Pro+
4Fizjo Rehabilitācijas masāžas rullis Pro+
15,00
piegādes maksu skatiet vietnē
Actiget Masāžas rullis ACT0033
Actiget Masāžas rullis ACT0033
15,00
piegādes maksu skatiet vietnē
Masāžas rullis Qmed Massage
Masāžas rullis Qmed Massage
15,00
piegādes maksu skatiet vietnē
Aquafeel SPEEDBLUE Trigger Roller Masāžas rullis 15x30 cm
Aquafeel SPEEDBLUE Trigger Roller Masāžas rullis 15x30 cm
15,00
piegādes maksu skatiet vietnē
Masāžas rullis FS133 RED-BLACK HMS 918922
Masāžas rullis FS133 RED-BLACK HMS 918922
15,04
piegādes maksu skatiet vietnē
Nav norādīts EPP putu jogas rullis - fitnesa muskuļu masāžai., Juoda
Nav norādīts EPP putu jogas rullis - fitnesa muskuļu masāžai., Juoda
15,32
piegādes maksu skatiet vietnē
Masāžas rullis FS205 LIME 45 CM HMS 918910
Masāžas rullis FS205 LIME 45 CM HMS 918910
15,34
piegādes maksu skatiet vietnē
Masāžas rullis FS140 BLACK HMS 918926
Masāžas rullis FS140 BLACK HMS 918926
15,34
piegādes maksu skatiet vietnē
Masāžas rullis FS205 PINK 45 CM HMS 918906
Masāžas rullis FS205 PINK 45 CM HMS 918906
15,34
piegādes maksu skatiet vietnē
* Cenas un piegādes izmaksas var būt mainījušās kopš pēdējā atjauninājuma attiecīgajā mazumtirgotavā. Visas cenas ir norādījis attiecīgais piegādātājs, ieskaitot PVN un piegādes izmaksas - visa informācija ir bez garantijas. Mūsu piedāvājumā ir iekļauti tikai tie pārdevēji, kas mums maksā klikšķa komisijas maksu par jūsu novirzīšanu uz veikalu. Produktu piedāvājumu secību dilstošā secībā nosaka piedāvājuma popularitāte (pāradresācija tirgotājiem pēc klikšķa) un meklēšanas vārdu biežums produkta nosaukumā, aprakstā vai kategorijā.

Cenueksperts.lv palīdz lietotājiem orientēties tiešsaistes iepirkšanās pasaulē. Izmantojot mūsu cenu salīdzināšanas sistēmu, jūs varat ietaupīt laiku un naudu. Mūsu mērķis ir publicēt aktuālus piedāvājumus mūsu portāla lietotājiem. Cenueksperts.lv redzamie piedāvājumi un tirgotāji tiek pakļauti pastāvīgai kvalitātes kontrolei.
Mūsu darbinieki ar prieku saņems jūsu jautājumus uz e-pasta adresi [email protected]
2026 Akciju sabiedrība "Business Media" | Cenueksperts.lv
Šī vietne izmanto sīkfailus noteiktām funkcijām, lai analizētu piekļuvi un novērtētu reklāmu saturu. Uzziniet vairāk par sīkfailiem un personalizētām reklāmām. Vairāk informācijas.Piekrītu
mozilla/5.0 applewebkit/537.36 (khtml, like gecko; compatible; claudebot/1.0; [email protected])
x-pixel