AOC Agon U32G3X/BK
Ilustrācija var atšķirties
AOC Agon U32G3X/BK
Ražotājs: AOC
AOC Agon U32G3X/BK
Ilustrācija var atšķirties
no 485,00līdz 740,808 PiedāvājumiRažotājs: AOC
  • Ekrāna izmērs: 31,50
  • Elektroenerģijas patēriņš SDR: 32 kWh/1000h
  • MPN: U32G3X/BK
  • EPREL: 1711583
  • Energoefektivitātes klase SDR: F (Skala A-G)
  • Energoefektivitātes klase HDR: G (Skala A-G)
  • HDR enerģijas patēriņš: 65 kWh/1000h
Rādīt visus produkta datus
Cenas vēsture
1M 3M6M
AOC Agon U32G3X/BK
Preisalarm
guenstiger.de-Preis
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
prodImage
485,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
AOC Agon U32G3X/ BK 31.5" IPS 16:9 monitors U32G3X/BK
prodImage
492,07
AOC Gaming U32G3X/BK skarm - WLED - 32 | U32G3X/BK | 4038986111430 | 1001724476
AOC Gaming U32G3X/BK skarm - WLED - 32
Piegāde: 4,99
ar piegādi: 4,99
Monitors AOC U32G3X/BK 32" 4K IPS 144 Hz 400cd/m2 1ms AMD FreeSync Premium