Ilustrācija var atšķirties
Apple Studio Display 27" 5K standarta stikls (MFEX4FD/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 5.120 Pikseļi x 2.880 pikseļi
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 23 kWh/1000h
- Ekrāna diagonāle: 68,29 cm
Cenas vēsture
1M
Apple Studio Display 27" 5K standarta stikls (MFEX4FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 175,45€

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 344,67€

LG 24BA550-B
no 115,25€

Dell 27 Plus 4K Monitors S2725QS
no 296,23€

Dell UltraSharp U3225QE
no 804,38€

ASUS ROG Strix XG32UCG
no 520,10€

Philips 34E1C5600HE
no 305,69€

Dell 32 Plus 4K Monitors S3225QS
no 343,76€
22 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple Studio Display MFEX4FD/A 27" Standardglas Standfuß (neigbar) | MFEX4FD/A | 0195951064703

1 560,20€
1 560,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | Studio Display, Standard Glass | 27 " | 5K | 16:9 | 60 Hz | 5120 x 2880 pixels | 600 cd/m² | Silver MFEX4Z/A

1 573,24€
1 580,24€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
APPLE Studio Display, Standardglas, 27, Neigungsverstellbarer Standfuß MFEX4FD/A

1 606,34€
1 611,33€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Monitor Apple Studio Display - Standard Glass - Podstawka z regulacjš pochylenia MFEX4RC/A

1 667,92€
1 667,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Studio Display - Standard glass - Tilt-adjustable stand (2026) MFEX4FD/A (0195951064703) ( JOINEDIT87225474 )

1 675,00€
1 675,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitor Apple Studio Display - Standard Glass - Podstawka z regulacją pochylenia (MFEX4RC/A) | MFEX4RC/A | 195950529210

1 691,00€
1 691,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Studio Display 27" MFEX4Z/A | Standard glass
Studio Display 27" MFEX4Z/A | Standard glass

1 729,00€
1 729,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Studio Display Standard Glass Tilt 27" IPS 16:9 MFEX4Z/ A monitors MFEX4Z/A

1 729,00€
1 729,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Studio Display Standard Glass Tilt And Height 27" IPS 16:9 MFEX4RU/ A monitors MFEX4RU/A

1 729,00€
1 729,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Studio Display (68.29 cm (27 inch), silver, tilt-adjustable stand, standard glass, 5K Retina, webcam) MFEX4FD/A

1 744,70€
1 744,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Studio Display - Standard glass - Tilt-adjustable stand - MFEX4Z/A MFEX4Z/A (0195950529333) ( JOINEDIT87178212 ) monitors

1 750,00€
1 750,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Studio Display - Standard glass - Tilt -adjustable stand MFEX4RC/A

1 770,38€
1 775,37€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Monitor Apple STUDIO DISPLAY - STANDARD MFEX4FD/A

1 808,10€
1 808,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Studio Display - Standard Glass - Podstawka z regulacją pochylenia MFEX4RC/A

1 858,94€
1 858,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Studio display - standard glass - podstawka z regulacją pochylenia MFEX4RC/A

1 915,68€
1 915,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Apple Studio Display - Standard glass - Tilt-adjustable stand | MFEX4RC/A | 195950529210 | MON-LCD-APL-0021

1 705,80€
1 705,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Studio Display - Standard glass - Tilt-adjustable stand MFEX4RC/A (195950529210) ( JOINEDIT87371258 ) monitors

1 860,00€
1 860,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Studio Display - Standard glass - Tilt -adjustable stand MFEX4RC/A (195950529210) ( JOINEDIT86951049 ) monitors

1 875,00€
1 875,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Studio Display naytto (MFEX4) MFEX4KS/A (0195950529159) ( JOINEDIT86841321 )

1 890,00€
1 890,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Studio Display Standardglas Neigungsverstellbarer Standfuß MFEX4FD/A (0195951064703) ( JOINEDIT86878827 ) monitors

1 895,00€
1 895,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitor Apple Studio Display - Standard Glass - Podstawka z regulacja pochylenia (MFEX4RC/A) MFEX4RC/A (195950529210) ( JOINEDIT87063425 )

1 900,00€
1 900,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Studio Display - Standard glass - Tilt-adjustable stand 587696 (0195951064703) ( JOINEDIT87617970 ) monitors

1 940,00€
1 940,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| MPN: | A3350 |
|---|---|
| EPREL: | 2472490 |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 23 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P623 mm x A478 mm x D168 mm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 6,30 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 68,29 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 5.120 Pikseļi x 2.880 pikseļi |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 600 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | Thunderbolt 5, USB 3.2 Gen 2, USB-C |
|---|
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
| VESA: | Jā |
| Krāsa: | Sudrabs |
Cenas vēsture
1M
Apple Studio Display 27" 5K standarta stikls (MFEX4FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple USB barošanas adapterisApple USB C adapterisApple vadsApple Xs 10Apraksts par kaķiAproces PāriemAprūpes Gultas LietotasApvidus skrituļslidasArabica kafijaAroma gold kapsulasApple Studio Display 27Apple studio displayApple Mac StudioApple Care Mac StudioPalielināmais StiklsŠķidrais StiklsPolikarbonāta StiklsAuto StiklsKamīna StiklsDisplay Mac






























