Acer H6560
Ražotājs: Acer
- Projektors
- Projekcijas sistēma: DLP projektors
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- 4K (UHD): Nē
- 3D spējīgs: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš: Darbība 290 W, Gaidīšanas režīmā 0,50 W
- Attēla formāts: 16:9 (origināls), 4:3
- Spilgtums (ANSI): 5.200 ANSI lūmeni
Ražotājs:
Acer
Populāri produkti

Acer PD1520Us (MR.JYE11.001)
no 679,75€

XGIMI Aura 2
no 2 843,01€

Hisense C2 Ultra
no 2 000,00€

JMGO N3 Ultimate
no 2 040,30€

ASUS ZenBeam E1R
no 217,53€

LG CineBeam S PU615U
no 1 081,07€

Epson EH-LS800B
no 2 848,33€

XGIMI Horizon 20 Pro
no 1 787,00€

XGIMI Horizon 20 Max
no 2 441,00€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Acer Projector Homecinema H6560 (MR JY511 001) AcerJY511 Acer JY511 MR.JY511.001 (4711474283924) ( JOINEDIT87305339 )

820,00€
820,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Acer H6560 Projector 546133

835,85€
840,84€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Acer H6560 MR.JY511.001

850,35€
850,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Acer Beamer H6560 | MR.JY511.001 | 4711474283924

857,20€
857,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Acer H6560 Projector | 546133 | 4711474283924 | 206112

858,10€
858,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Acer H6560 MR.JY511.001 (4711474283924) ( JOINEDIT80602197 ) projektors

860,00€
860,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Acer Projektor Acer H6560 MR.JY511.001

902,69€
902,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Acer H6560 Projector 546133

1 177,86€
1 180,36€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Acer Beamer H6560 MR.JY511.001 (4711474283924) ( JOINEDIT85072952 )

860,00€
860,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Acer H6560 Projector 546133 (4711474283924) ( JOINEDIT80514095 ) projektors

875,00€
875,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Projektor Acer H6560 MR.JY511.001 (4711474283924) ( JOINEDIT80598430 )

1 045,00€
1 045,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Savienojumi: | Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), HDMI ieeja, RS232 9-pin, USB-A |
|---|---|
| HDMI ieeju skaits: | 2 |
| Tālvadības pults: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Eko režīms: | Jā |
| Griestu stiprinājums: | Neobligāts |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 290 W, Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
| Izmēri: | P313 mm x A113,70 mm x D236 mm |
|---|---|
| Svars: | 2,80 kg |
| Lampas jauda: | 240 W |
|---|
| Fokuss: | Manuāls |
|---|---|
| Tuvinājums: | 1,30x optiskā |
| DLP projektors |
| Attēla formāts: | 16:9 (origināls), 4:3 |
|---|---|
| Spilgtums (ANSI): | 5.200 ANSI lūmeni |
| Spilgtums (ANSI) ECO: | 4.160 ANSI lūmeni |
| Kontrasts: | 18.000:1 |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Projekcijas diagonāle: | 31 colla - 300 colla |
| Saderība ar izšķirtspēju: | WUXGA (Wide UXGA 1920 × 1200) |
| Full-HD: | Jā |
| 4K (UHD): | Nē |
| 3D spējīgs: | Nē |
Populāri produkti



























