Ilustrācija var atšķirties
Acer Nitro XZ270UP
Ražotājs: Acer
Ilustrācija var atšķirties
- Izliekts monitors
- Ekrāna izmērs: 27"
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 2 560 Pikseļi x 1 440 pikseļi
- Reakcijas laiks: 1 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 29 kWh/1000h
Ražotājs:
Acer
Populāri produkti

LG UltraWide 34WR50QK-B
no 232,08€

Dell 34 Plus USB-C Monitors S3425DW
no 361,05€

Dell UltraSharp U4025QW
no 1 619,14€

ASRock Phantom Gaming PG34QRT2B
no 287,26€

Philips 6000. sērija 45B1U6900CH
no 804,80€

Samsung Odyssey G9 G91F (LS49FG916EUXEN)
no 747,25€

Dell UltraSharp U4924DW
no 1 051,50€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Acer 27 inch Nitro XZ270UPbmiiphx | UM.HX0EE.P15 | 4710886257660 | UPACR027XSXZUPB

261,30€
261,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Acer 27 collu monitors Nitro XZ270UPbmiiphx | UM.HX0EE.P15 | 4710886257660 | UPACR027XSXZUPB

280,05€
280,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
|---|---|
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 29 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P61,1 cm x A52,5 cm x D19,6 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 4,7 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 68,6 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27" |
| Paneļa tehnoloģija: | VA |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 2 560 Pikseļi x 1 440 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 1 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 4 000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, HDMI ieeja |
|---|
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Populāri produkti
Vairāk no Acer
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Acer Predator 240HzAcer Predator 27Acer Predator monitorsAcer V277Acer VG240Acer VG270Acer X25Acu KontaktlēcasAdapteris Microsoft SurfaceAdidas PulkstenisAcer Nitro 24Acer Nitro 27Acer Nitro VG0Acer Nitro 165HzAcer Nitro 144HzAcer Nitro 240HzAcer Nitro VG270Acer Nitro XV272Acer Nitro An517Acer Nitro VG240YP
























