Ilustrācija var atšķirties
Alpina AL1 38 E
Ražotājs: Alpina
Ilustrācija var atšķirties
- Zāles pļāvējs
- Pļaušanas sistēma: Aizmugurējā izmešana, Noķeršana, Pļaušana
- Darba platums (griešanas platums): 38 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 600 m²
- Jauda: 1.600 W
- Darba dziļuma iestatīšana: 25 mm - 75 mm
- Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: 6
- Līmeņa indikators: Jā
Cenas vēsture
1M
Alpina AL1 38 E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Alpina
Populāri produkti

Alpina BL 320 E
no 120,00€

Gardena PowerMax 37/1800 G2 (14637-20)
no 179,66€

Einhell GC-EM 1500/36 (3400156)
no 163,19€

Makita ELM4120
no 193,45€

Makita ELM3320
no 115,83€

Einhell GC-EM 1032 (16932623)
no 57,98€

Makita ELM4620
no 348,99€

Ryobi RLM15E36H
no 145,16€

Einhell GC-EM 1600/37 (3400080)
no 120,30€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Elektriskais zāles pļāvējs Alpina AL1 38 E 1,4 kW

225,00€
225,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Līmeņa indikators: | Jā |
|---|---|
| Savākšanas maiss: | 40 l |
| Darbības troksnis: | 94 dB |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Regulējams rokturis: | Jā |
| Svars: | 13 kg |
|---|
| Aizmugurējā izmešana, Noķeršana, Pļaušana |
| Jauda: | 1.600 W |
|---|---|
| Darba platums (griešanas platums): | 38 cm |
| Darba dziļuma iestatīšana: | 25 mm - 75 mm |
| Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: | 6 |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 600 m² |
Cenas vēsture
1M
Alpina AL1 38 E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















