Ilustrācija var atšķirties
Amazon Echo Dot Kids Varavīksnes virpulis (5. paaudze)
Ražotājs: Amazon
Ilustrācija var atšķirties
- Gudrās mājas skaļrunis
- Balss asistents: Amazon Alexa
- Skaļruņa princips: 1-ceļi
- Bluetooth: Jā
- WLAN: Jā
- Atbalstītie WLAN standarti: 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
- Savienojumi: 3,5 mm ligzdas savienojums
- Strāvas padeve: Tīkls
Cenas vēsture
1M
Amazon Echo Dot Kids Varavīksnes virpulis (5. paaudze)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Amazon
Populāri produkti

Apple HomePod mini
no 137,22€

Sonos Era 100
no 159,00€

Sonos Move 2
no 399,00€

Apple HomePod 2. paaudze (MQJ73D/A)
no 362,57€

JBL Boombox 3 Wi-Fi
no 329,00€

Sonos Five
no 500,00€

Sonos Era 300
no 338,05€

JBL Charge 5 WiFi
no 125,70€

Denon Home 350
no 601,84€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Amazon Echo Dot Kids 5Gen Regenbogenwirbel | B0FD46F2YK | 840414637900 | 165673

54,95€
54,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Diametrs: | 100 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A89 mm |
| Svars: | 304 g |
| Balss asistents: | Amazon Alexa |
|---|---|
| Skaļruņa princips: | 1-ceļi |
| Bluetooth: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums |
| Strāvas padeve: | Tīkls |
| Vecums: no 3 gadiem | |
| Iebūvēta bērnu aizsardzība | |
| Ekonomiskais režīms |
Cenas vēsture
1M
Amazon Echo Dot Kids Varavīksnes virpulis (5. paaudze)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



















