Ilustrācija var atšķirties
Amazon Echo Studio (2025)
Ražotājs: Amazon
Ilustrācija var atšķirties
- Viedā mājas skaļruņi
- Balss asistents: Amazon Alexa
- Mūzikas jaudas izturība: kopā 50 W
- Skaļruņa princips: 1-ceļi
- Zemfrekvences skaļrunis: 1 x 9,5 cm
- Augsto toņu šasija: 3 x 5,7 cm
- Bluetooth: Jā
- WLAN: Jā
Cenas vēsture
1M
Amazon Echo Studio (2025)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Amazon
Populāri produkti

Apple HomePod mini
no 137,22€

Sonos Era 100
no 159,00€

Sonos Move 2
no 399,00€

Apple HomePod 2. paaudze (MQJ73D/A)
no 362,57€

JBL Boombox 3 Wi-Fi
no 329,00€

Sonos Five
no 500,00€

Sonos Era 300
no 338,05€

JBL Charge 5 WiFi
no 125,70€

Denon Home 350
no 601,84€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Amazon Echo Studio Gray | B0DXN1YWZZ | 840414686540 | 164964

233,80€
233,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Głośnik Amazon Echo Studio czarny (B0DXN1YWZZ) | B0DXN1YWZZ | 840414686540

234,85€
234,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon smart speaker Echo Studio grey 840414686540 B0DXN1YWZZ (840414686540) ( JOINEDIT89344322 )

260,00€
260,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon smart speaker Echo Studio, grey B0DXN1YWZZ

260,20€
260,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Glosnik Amazon Echo Studio czarny (B0DXN1YWZZ) B0DXN1YWZZ (840414686540) ( JOINEDIT87290248 )

270,00€
270,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gonik Amazon Echo Studio czarny (B0DXN1YWZZ) B0DXN1YWZZ

280,73€
280,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P15,50 cm x D14,20 mm x A14,70 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,60 kg |
| Balss asistents: | Amazon Alexa |
|---|---|
| Skaļruņa princips: | 1-ceļi |
| Mūzikas jaudas izturība: | kopā 50 W |
| Zemfrekvences skaļrunis: | 1 x 9,5 cm |
| Augsto toņu šasija: | 3 x 5,7 cm |
| Bluetooth: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Skaņa: | Dolby Atmos |
| Strāvas padeve: | Barošanas bloks |
| Iebūvēti sensori apkārtējās temperatūras un apkārtējās gaismas uztveršanai | |
| Mikrofons ar pogas spiedienu ieslēdzams un izslēdzams |
Cenas vēsture
1M
Amazon Echo Studio (2025)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















