Ilustrācija var atšķirties
Amazon Echo Spot
Ražotājs: Amazon
Ilustrācija var atšķirties
- Smart‑home interfeiss
- Lietošana: Balss asistents
- Vadāms ar: Amazon Alexa
- Bezvadu standarts: WLAN
- Skaļrunis: 36 mm
- Displeja izmērs: 2,5"
- Kamera
- Mūzikas straumēšana pār WLAN
Cenas vēsture
1M 3M6M
Amazon Echo Spot
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Amazon
Populāri produkti

Amazon Echo Show 21
no 419,80€

Shelly Pro 3EM
no 92,60€

FRITZ! Fritz Dect 302
no 60,10€

Shelly Plus Plug S
no 30,30€

Shelly Pro 3EM 3CT 63
no 89,62€

FRITZ! FRITZ!Smart Control 440
no 65,15€

Nous Smart WiFi A1T Tasmota
no 15,99€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Amazon Echo Spot czarny (B0BFC7WQ6R) B0BFC7WQ6R

94,57€
94,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | A91 mm x P104 mm x G91 mm |
|---|---|
| Svars: | 420 g |
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm) |
|---|
| Lietošana: | Balss asistents |
|---|---|
| Vadāms ar: | Amazon Alexa |
| Bezvadu standarts: | WLAN |
| Skaļrunis: 36 mm | |
| Displeja izmērs: 2,5" | |
| Kamera | |
| Mūzikas straumēšana pār WLAN | |
| Balss zvanīšana starp Echo ierīcēm un Alexa lietotni | |
| Videozvani starp atbalstītām ierīcēm | |
| Saderīgs ar lielāko daļu viedās mājas zīmolu | |
| Bluetooth | |
| 4 iebūvēti mikrofoni balss vadībai | |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Attālināta vaicāšana: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Amazon Echo Spot
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















