Ilustrācija var atšķirties
Amazon Echo Spot
Ražotājs: Amazon
Ilustrācija var atšķirties
- Smart‑home interfeiss
- Lietošana: Balss asistents
- Vadāms ar: Amazon Alexa
- Bezvadu standarts: WLAN
- Skaļrunis: 36 mm - Displeja izmērs: 2,5" - Kamera - Mūzikas straumēšana pār WLAN - Balss zvanīšana starp Echo ierīcēm un Alexa lietotni - Videozvani starp atbalstītām ierīcēm - Saderīgs ar lielāko daļu viedās mājas zīmolu - Bluetooth - 4 iebūvēti mikrofoni balss vadībai
- Atbalstītie WLAN standarti: 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n
- Displejs pieejams: Jā
- Vadāms ar viedtālruni: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Amazon Echo Spot
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Amazon
Populāri produkti

Amazon Echo Show 21
no 413,55€

Shelly Pro 3EM
no 93,59€

FRITZ! Fritz Dect 302
no 60,10€

Shelly Plus Plug S
no 30,30€

Nuki Smart Lock 5.0 Pro
no 242,20€

Shelly Pro 3EM 3CT 63
no 89,62€

FRITZ! FRITZ!Smart Control 440
no 64,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Amazon Echo Spot czarny (B0BFC7WQ6R) B0BFC7WQ6R

82,04€
82,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | A91 mm x P104 mm x G91 mm |
|---|---|
| Svars: | 420 g |
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm) |
|---|
| Lietošana: | Balss asistents |
|---|---|
| Vadāms ar: | Amazon Alexa |
| Bezvadu standarts: | WLAN |
| Skaļrunis: 36 mm - Displeja izmērs: 2,5" - Kamera - Mūzikas straumēšana pār WLAN - Balss zvanīšana starp Echo ierīcēm un Alexa lietotni - Videozvani starp atbalstītām ierīcēm - Saderīgs ar lielāko daļu viedās mājas zīmolu - Bluetooth - 4 iebūvēti mikrofoni balss vadībai | |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Attālināta vaicāšana: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Amazon Echo Spot
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















