Ilustrācija var atšķirties
Amazon Fire TV Stick 4K Plus (2. paaudze)
Ražotājs: Amazon
Ilustrācija var atšķirties
- Streaming nūjiņa
- Video straumēšana: Jā
- Audio straumēšana: Jā
- 4K (UHD): Jā
- Iekšējā atmiņa: 8 GB
- HDR: Dolby Vision, HDR, HDR10, HDR10+, HLG
- Skaņa: Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, DTS HD
- WLAN: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Amazon Fire TV Stick 4K Plus (2. paaudze)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Amazon
Populāri produkti

Amazon Fire TV Stick 4K Select
no 29,35€

Strong LEAP-S3 PRO
no 78,00€

Telekom MagentaTV One (2. Gen.)
no 151,25€

Homatics Box R 4K Plus
no 165,05€

HD PLUS IP TV nūjiņa
no 54,68€

Apple TV 4K 2022 128GB (MN893FD/A)
no 179,35€

Apple TV 4K 2022 64GB (MN873FD/A)
no 162,47€

Strong LEAP-S3
no 59,00€

Strong LEAP-S3+ V2
no 63,00€

Xiaomi TV Box S (3rd Gen)
no 58,45€
18 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Amazon Fire TV Stick 4K Plus B0F7Z4QZTT (840414666245) ( JOINEDIT87717534 )

42,00€
42,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Fire TV Stick 4k Plus WiFi 6 0840414685338 ( B0F7ZFWVTC 100681275 ) multimēdiju atskaņotājs

46,00€
46,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Fire TV Stick 4K Plus mit Unterstützung für Wi-Fi 6 sowie Streaming in Dolby Vision/Atmos und HDR10+ B0F7ZFWVTC

49,97€
54,96€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Amazon Fire TV Stick 4K Plus 2025 Multivides atskaņotājs | B0F7Z4QZTT | 840414666245 | 20881896909

50,00€
50,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Fire TV Stick 4K Plus 2nd Gen. | B0F7ZFWVTC | 840414685338

50,05€
50,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Fire TV Stick 4K Plus WiFi 6 B0F7ZFWVTC

50,24€
50,24€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Fire TV Stick 4K Plus 2nd Gen. | B0F7ZFWVTC | 840414685338 | 163605

50,80€
50,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Fire TV Stick 4K Plus B0F7Z4QZTT

51,53€
56,52€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Amazon - Fire TV Stick 4K Plus 1314834

53,83€
53,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Fire TV Stick 4K Plus 2025 Multivides atskaņotājs | B0F7Z4QZTT | 840414666245 | 20881896909

53,96€
53,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Fire TV Stick 4K Plus HDMI 4K Ultra HD Fire OS Black | 100681275 | 0840414685338 | WLONONWCRPANF

56,38€
56,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Fire TV Stick 4K Plus 2025 Media streaming device B0F7Z4QZTT

56,58€
56,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Fire TV Stick 4K Plus 2025 Multivides atskaņotājs B0F7Z4QZTT

57,50€
57,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
KINDLE Amazon Fire TV Stick 4k Plus WiFi 6 B0F7ZFWVTC

62,63€
62,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Amazon Fire TV Stick 4K Plus 2025 Multivides atskaņotājs B0F7Z4QZTT (840414666245) ( JOINEDIT87862381 )

50,00€
50,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Fire TV Stick 4K Plus B0F7Z4QZTT (840414666245) ( JOINEDIT88160649 )

50,00€
50,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
product Amazon - Fire TV Stick 4K Plus 840414685338 (840414685338) ( JOINEDIT84060188 )

51,00€
51,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
AMAZON NONAME B0F7ZFWVTC

67,36€
67,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P30 mm x D14 mm x A99 mm |
|---|---|
| Svars: | 43,50 g |
| Video straumēšana: | Jā |
|---|---|
| Audio straumēšana: | Jā |
| 4K (UHD): | Jā |
| Iekšējā atmiņa: | 8 GB |
| HDR: | Dolby Vision, HDR, HDR10, HDR10+, HLG |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, DTS HD |
| WLAN: | Jā |
| Wi-Fi standarts: | Wi-Fi 6 |
| WLAN frekvence: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Bluetooth: | Jā |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Operētājsistēma: | Fire OS |
| Savienojumi: | HDMI izeja, HDMI-ARC, USB-Micro |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI izeju skaits: | 1 |
| Tālvadības pults: | Jā |
| Strāvas padeve: | USB |
Cenas vēsture
1M 3M
Amazon Fire TV Stick 4K Plus (2. paaudze)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















