Ilustrācija var atšķirties
Amazon Fire TV Stick 4K Select
Ražotājs: Amazon
Ilustrācija var atšķirties
- Streaming-nūjas ierīce
- Video straumēšana: Jā
- Audio straumēšana: Jā
- 4K (UHD): Jā
- Iekšējā atmiņa: 8 GB
- HDR: HDR10, HDR10+, HLG
- WLAN: Jā
- Bluetooth: Jā
Ražotājs:
Amazon
Populāri produkti

Amazon Fire TV Stick HD (2024)
no 30,20€

Amazon Fire TV Stick 4K Max Gen. 2
no 59,00€

Strong LEAP-S3 PRO
no 80,00€

Telekom MagentaTV One (2. Gen.)
no 148,65€

HD PLUS IP TV nūjiņa
no 52,00€

Apple TV 4K 2022 128GB (MN893FD/A)
no 178,20€

Apple TV 4K 2022 64GB (MN873FD/A)
no 161,37€

Strong LEAP-S3
no 70,00€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Amazon Fire TV Stick 4K Select (2025) ( B0CN41GMDK ) multimēdiju atskaņotājs

31,00€
31,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Fire TV Stick 4K Select Media Player (2025) B0CN41GMDK

32,54€
32,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Fire TV Stick 4K Select (2025) | B0CN41GMDK | 0840268951313 | 85258900

34,00€
34,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
product Amazon - Fire TV Stick 4K Select EU 840268951313 (840268951313) ( JOINEDIT84060186 )

34,00€
34,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Fire TV Stick 4K Select (2025) | B0CN41GMDK | 0840268951313

34,15€
34,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Fire TV Stick 4K Select beginne mit dem Streamen in 4K, Tausenden von Filmen und Serien sowie kostenlosem Live-TV B0CN41GMDK

34,33€
39,32€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Amazon - Fire TV Stick 4K Plus EU 1316117

35,68€
35,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Amazon Fire TV Stick 4K Select (2025) navigācija B0CN41GMDK

36,99€
36,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
AMAZON NONAME B0CN41GMDK

40,11€
40,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
KINDLE Amazon Fire TV Stick 4k WiFi 5 B0CN41GMDK

40,46€
40,46€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Fire TV Stick Select 4K Plus 2025 Streaming Device, Black EU | B0F7Z4QZTT | 840414666245

42,60€
42,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Fire TV Stick Select 4K Plus 2025 Streaming Device, Black EU B0F7Z4QZTT

44,59€
44,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P30 mm x D14 mm x A99 mm |
|---|---|
| Svars: | 46,20 g |
| Video straumēšana: | Jā |
|---|---|
| Audio straumēšana: | Jā |
| 4K (UHD): | Jā |
| Iekšējā atmiņa: | 8 GB |
| HDR: | HDR10, HDR10+, HLG |
| WLAN: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Savienojumi: | HDMI izeja, USB-Micro |
| HDMI izeju skaits: | 1 |
| Tālvadības pults: | Jā |
| Strāvas padeve: | Barošanas bloks, USB |
| RAM: 1 GB | |
| Wi-Fi 5 atbalsts |
Populāri produkti

























