Ilustrācija var atšķirties
Amazon Kindle 16GB (2024) ar reklāmām
Ražotājs: Amazon
Ilustrācija var atšķirties
- e-grāmatu lasītājs
- Displeja izmērs: 15,24 cm (6")
- Cietā diska ietilpība: 16 GB
- Svars: 158 g
- Izšķirtspēja: 1 072 Pikseļi x 1 448 pikseļi
- Punktu blīvums: 300 ppi
- Skārienekrāns: Jā
- Atbalstītie WLAN standarti: 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Cenas vēsture
1M 3M6M
Amazon Kindle 16GB (2024) ar reklāmām
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Amazon
Populāri produkti

Amazon Kindle 16GB (2024) bez reklāmām
no 111,03€

Tolino Vision Color
no 70,10€

Pocketbook InkPad 4
no 257,30€

Pocketbook Verse Pro Krāsa
no 155,90€

Kobo Clara BW
no 140,00€

Pocketbook Verse Pro
no 151,75€

Tolino Shine Color
no 131,10€

Pocketbook Verse
no 117,48€

Onyx Boox Note Air 5 C
no 488,54€

Pocketbook InkPad One
no 288,40€
31 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Amazon B0CP31T5M6 E-grāmata 16GB

192,20€
194,70€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 42 d |
|---|
| Cietā diska ietilpība: | 16 GB |
|---|
| Ūdensizturīgs: | Nē |
|---|
| Izmēri: | P108,6 mm x A8 mm x D157,8 mm |
|---|---|
| Svars: | 158 g |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Displeja izmērs: | 15,24 cm (6") |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 1 072 Pikseļi x 1 448 pikseļi |
| Punktu blīvums: | 300 ppi |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | nē |
|---|---|
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | USB 2.0, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Amazon Kindle 16GB (2024) ar reklāmām
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti














