Ilustrācija var atšķirties
Amazon Kindle Paperwhite 16GB (2024) bez reklāmām
Ražotājs: Amazon
Ilustrācija var atšķirties
- e-grāmatu lasītājs
- Displeja izmērs: 17,78 cm (7)
- Cietā diska ietilpība: 16 GB
- Svars: 211 g
- Izšķirtspēja: 1.264 Pikseļi x 1.680 pikseļi
- Punktu blīvums: 300 ppi
- Displeja īpašības: Matēts
- Skārienekrāns: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Amazon Kindle Paperwhite 16GB (2024) bez reklāmām
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Amazon
Populāri produkti

Amazon Kindle 16GB (2024) bez reklāmām
no 110,53€

Tolino Vision Color
no 168,30€

Tolino Shine Color
no 140,00€

Pocketbook Era 16GB
no 198,61€

Onyx Boox Note Air 5 C
no 479,23€

Pocketbook Verse
no 116,90€

Pocketbook Verse Pro Krāsa
no 155,20€
17 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Amazon Czytnik Amazon Kindle Paperwhite 16GB, 7'' 2024 Black/Uszkodz.Opak. B0CFPWLGF2/UO

144,43€
144,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Czytnik Amazon Kindle Paperwhite 16GB, 7'' 2024 Black/Uszkodz.Opak. | B0CFPWLGF2/UO | 5903719153317

144,80€
144,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Kindle Paperwhite 16GB, 7" 2024 Black/Uszkodz.Opak. | B0CFPWLGF2/UO | 5903719153317

147,50€
147,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Czytnik Amazon Kindle Paperwhite 16GB, 7" 2024 Black/Uszkodz.Opak. | B0CFPWLGF2/UO | 5903719153317

149,50€
149,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Kindle Paperwhite 7" 16GB Black No Ads (2024) | 0840268998295

161,20€
161,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Kindle Paperwhite 12 (2024) Black | B0CFPJYX7P | 840268998295

163,00€
163,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Czytnik Amazon Kindle Paperwhite 12 gen. 16GB czarny (B0CFPJYX7P)

164,91€
164,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Czytnik Amazon Kindle Paperwhite 16GB, 7" 2024 Black/Uszkodz.Opak. B0CFPWLGF2/UO

173,90€
173,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Kindle Paperwhite 12.Gen (2024) 16GB black ( B0CFPWLGF2 ) Elektroniskais grāmatu lasītājs

175,00€
175,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
AMAZON Czytnik Ebook Kindle Paperwhite (12 generacji) 2024 B0CFPWLGF2

179,25€
184,24€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Amazon Kindle Paperwhite 16GB black without advertising B0CFPWLGF2 (840268998295) ( JOINEDIT87637623 )

180,00€
180,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon - Kindle Paperwhite 7" 12th Gen - 16GB - NO ADDS Version 1275546

189,37€
189,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Czytnik Ebook Kindle Paperwhite (12 generacji) 2024 | B0CFPWLGF2 | 0840268998295 | WLONONWCRIAGM

199,88€
199,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Elektroniskais grāmatu lasītājs Amazon Kindle Paperwhite No Ads Edition 2024 7" 16GB Black

209,95€
209,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Kindle Paperwhite 7" 16GB Black No Ads (2024) B0CFPWLGF2

250,29€
250,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Czytnik Ebook Kindle Paperwhite (12 generacji) 2024 B0CFPWLGF2

266,73€
269,23€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Amazon Kindle Paperwhite 12 (2024) Czarny B0CFPWLGF2

214,45€
214,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 84 d |
|---|
| Cietā diska ietilpība: | 16 GB |
|---|
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Atbalstītie datņu formāti: AZW3, AZW, DOCx, DOC, EPUB, HTML, MOBI, PDF, TXT, AAX, JPEG, GIF, PNG |
| Izmēri: | P127,50 mm x A7,80 mm x D176,70 mm |
|---|---|
| Svars: | 211 g |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Iebūvēti skaļruņi: | Nē |
| Displeja izmērs: | 17,78 cm (7) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 1.264 Pikseļi x 1.680 pikseļi |
| Punktu blīvums: | 300 ppi |
| Displeja īpašības: | Matēts |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | nē |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | USB 2.0, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M
Amazon Kindle Paperwhite 16GB (2024) bez reklāmām
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






























