Ilustrācija var atšķirties
Amazon Kindle Paperwhite 16GB (2021) ar īpašiem piedāvājumiem
Ražotājs: Amazon
Ilustrācija var atšķirties
- Displeja izmērs: 17,27 cm (6,80)
- Cietā diska ietilpība: 16 GB
- Operētājsistēma: Linux
- Svars: 207 g
- Procesora takts: 800 MHz
- Atmiņas lielums: 512 MB
- Izšķirtspēja: 1.264 Pikseļi x 1.680 pikseļi
- Punktu blīvums: 300 ppi
Cenas vēsture
1M 3M6M
Amazon Kindle Paperwhite 16GB (2021) ar īpašiem piedāvājumiem
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Amazon
Populāri produkti

Amazon Kindle 16GB (2024) bez reklāmām
no 110,53€

Tolino Vision Color
no 168,30€

Tolino Shine Color
no 140,00€

Pocketbook Era 16GB
no 198,61€

Onyx Boox Note Air 5 C
no 479,23€

Pocketbook Verse
no 116,90€

Pocketbook Verse Pro Krāsa
no 155,20€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Czytnik Amazon Kindle Paperwhite 5 z reklamami (B09TMN58KL) | B09TMN58KL | 0840268901660

163,25€
163,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Kindle Paperwhite 5 z reklamami (B09TMN58KL) | B09TMN58KL | 0840268901660

163,25€
163,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Czytnik Amazon Kindle Paperwhite 5 z reklamami (B09TMN58KL)

163,75€
163,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Czytnik Amazon Kindle Paperwhite 5 z reklamami (B09TMN58KL) | B09TMN58KL | 0840268901660

169,20€
169,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Cietā diska ietilpība: | 16 GB |
|---|
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|
| Izmēri: | P125 mm x A174 mm x D8,10 mm |
|---|---|
| Svars: | 207 g |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Nē |
| Atmiņas lielums: | 512 MB |
|---|
| Procesora takts: | 800 MHz |
|---|
| Operētājsistēma: | Linux |
|---|
| Displeja izmērs: | 17,27 cm (6,80) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 1.264 Pikseļi x 1.680 pikseļi |
| Punktu blīvums: | 300 ppi |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | nē |
|---|---|
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Amazon Kindle Paperwhite 16GB (2021) ar īpašiem piedāvājumiem
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















