Ilustrācija var atšķirties
Amazon Kindle 16GB (2022) ar īpašiem piedāvājumiem
Ražotājs: Amazon
Ilustrācija var atšķirties
- e-grāmatu lasītājs
- Displeja izmērs: 15,24 cm (6")
- Svars: 158 g
- Izšķirtspēja: 1 072 Pikseļi x 1 448 pikseļi
- Punktu blīvums: 300 ppi
- Skārienekrāns: Jā
- Iekšējā atmiņa: 16 GB
- Atbalstītie WLAN standarti: 802.11b, 802.11g, 802.11n
Cenas vēsture
1M 3M6M
Amazon Kindle 16GB (2022) ar īpašiem piedāvājumiem
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Amazon
Populāri produkti

Amazon Kindle 16GB (2024) bez reklāmām
no 111,03€

Tolino Vision Color
no 70,10€

Pocketbook InkPad 4
no 259,20€

Pocketbook Verse Pro Krāsa
no 155,90€

Kobo Clara BW
no 146,45€

Pocketbook Verse Pro
no 151,82€

Tolino Shine Color
no 131,10€

Pocketbook Verse
no 113,56€

Onyx Boox Note Air 5 C
no 475,60€

Pocketbook InkPad One
no 291,55€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Amazon Czytnik Amazon Kindle 11 (B0BCC4HVW2)

123,59€
123,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Kindle 11 (B0BCC4HVW2) | B0BCC4HVW2 | 0840268941093

126,25€
126,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Kindle 11 lasītājs (B0BCC4HVW2) | B0BCC4HVW2 | 0840268941093

128,45€
128,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Czytnik Amazon Kindle 11 (B09SWRYPB2)

128,85€
128,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Kindle 11 (B09SWRYPB2) | B09SWRYPB2 | 0840268961879

132,30€
132,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Kindle 11 lasītājs (B09SWRYPB2) | B09SWRYPB2 | 0840268961879

134,60€
134,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon Kindle 2022 11th Gen WiFi 16GB, black B09SWRYPB2

144,40€
144,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Czytnik Amazon Kindle 11 (B09SWRYPB2) B09SWRYPB2

148,58€
148,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Elektroniskais grāmatu lasītājs Amazon Kindle 2022 11th gen WiFi 16GB, blue

155,00€
155,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Elektroniskais grāmatu lasītājs Amazon Kindle 2022 11th Gen WiFi 16GB, black

160,00€
160,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iekšējā atmiņa: | 16 GB |
|---|
| Izmēri: | P108,6 mm x A157,8 mm x D8 mm |
|---|---|
| Svars: | 158 g |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 4.0 |
| Displeja izmērs: | 15,24 cm (6") |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 1 072 Pikseļi x 1 448 pikseļi |
| Punktu blīvums: | 300 ppi |
| Skārienekrāns: | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
|---|---|
| Savienojumi: | USB 2.0, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Amazon Kindle 16GB (2022) ar īpašiem piedāvājumiem
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



















