Ilustrācija var atšķirties
American Tourister At Work mugursoma 52,5 cm
Ražotājs: American Tourister
Ilustrācija var atšķirties
- Klēpjdatora mugursoma
- Tilpums: 34 l
- Piemērots klēpjdatoriem: līdz 17,3 "
- Materiāls: Poliesters
- Organizatora nodalījums: Jā
- Sānu kabata: Jā
- Polsterēts klēpjdatora nodalījums: Jā
- Iekšējie izmēri: Iekšējais garums42 cm x I28 cm x I4,5 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
American Tourister At Work mugursoma 52,5 cm
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
American Tourister
Populāri produkti

Samsonite Paradiver Light L
no 105,00€

Eastpak Out Of Office
no 42,00€

Eastpak Tecum Cnnct Top
no 90,00€

Eastpak Provider
no 63,00€

Wenger Carbon Pro (653129)
no 102,56€

Thule Subterra 2 27L
no 103,35€

Wenger Pegasus Deluxe
no 65,49€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsonite American Tourister At Work Notebooktasche 43,9 cm (17.3 ) Aktenkoffer Schwarz - Orange (88530-1070)

55,78€
60,77€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Iekšējie izmēri: | Iekšējais garums42 cm x I28 cm x I4,5 cm |
|---|
| Izmēri: | G52,5 cm x P33,5 cm x D23,5 cm |
|---|---|
| Svars: | 700 g |
| Piemērots klēpjdatoriem: | līdz 17,3 " |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Organizatora nodalījums: | Jā |
| Sānu kabata: | Jā |
| Polsterēts klēpjdatora nodalījums: | Jā |
| Tilpums: | 34 l |
Cenas vēsture
1M 3M6M
American Tourister At Work mugursoma 52,5 cm
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Amerikāņu Futbola BumbaAmetista KulonsAmetista RokassprādzeAmetists GredzensAmetists RotasAnalītiskie SvariAndroid TV 43Anna DVDAOC 27 240HzAmerican Tourister koferisAT-AT LEGO ZVAIGŽŅU KARUInternets ATWork sharpAmerican Pie DVDSharpener Work SharpWork Sharp KenAt te zvaigžņu kariFila mugursomaĀdas mugursoma























