Ilustrācija var atšķirties
Apple iPhone 17 256GB
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Apple iOS 26
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 15,90 cm (6,30)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Apple A19
- Kodolu skaits: 6
- Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPhone 17 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 650,00€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 100,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 537,85€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 738,47€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Samsung Galaxy A56 5G 128GB
no 280,00€

Samsung Galaxy S24 256GB
no 450,00€
314 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPhone 17 256GB - White (Atjaunināts, stāvoklis kā jauns) IPHONE_17_256
Displejs:
Super Retina XDR displejs
6,3 collu (pa diagonāli) pilnekrāna OLED displejs
HDR displejs
True Tone
Procesors:
A19
Kamera:
Divu 48 MP fusion kameru sistēma
Optiskā attālināšana 2x
Digitālā tālummaiņa līdz 10x
Nakts režīms
Video ierakstīšana :
4K videoieraksts ar ātrumu 24, 25, 30 vai 60 kadri sekundē
1080 p HD videoieraksts ar ātrumu 25, 30 vai 60 kadri sekundē
720 p HD videoieraksts ar ātrumu 30 kadri sekundē
TrueDepth-kamera:
18MP Center Stage camera
4K videoieraksts ar ātrumu 24, 25, 30 vai 60 kadri sekundē
1080 p HD videoieraksts ar ātrumu 25, 30 vai 60 kadri sekundē
Nakts režīms
Akumulators:
Video demonstrēšana: līdz 27 stundām
Cits:
Action pogu
Camera control
Apple Intelligence
Face ID
MagSafe
Nano-sim
Noturība pret šļakatām un putekļiem IP68
Bezvadu uzlāde (darbojas ar Qi2 lādētājiem)
Ātrās uzlādes iespēja

819,00€
819,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 256GB - Mist Blue (Atjaunināts, stāvoklis kā jauns) IPHONE_17_256
Displejs:
Super Retina XDR displejs
6,3 collu (pa diagonāli) pilnekrāna OLED displejs
HDR displejs
True Tone
Procesors:
A19
Kamera:
Divu 48 MP fusion kameru sistēma
Optiskā attālināšana 2x
Digitālā tālummaiņa līdz 10x
Nakts režīms
Video ierakstīšana :
4K videoieraksts ar ātrumu 24, 25, 30 vai 60 kadri sekundē
1080 p HD videoieraksts ar ātrumu 25, 30 vai 60 kadri sekundē
720 p HD videoieraksts ar ātrumu 30 kadri sekundē
TrueDepth-kamera:
18MP Center Stage camera
4K videoieraksts ar ātrumu 24, 25, 30 vai 60 kadri sekundē
1080 p HD videoieraksts ar ātrumu 25, 30 vai 60 kadri sekundē
Nakts režīms
Akumulators:
Video demonstrēšana: līdz 27 stundām
Cits:
Action pogu
Camera control
Apple Intelligence
Face ID
MagSafe
Nano-sim
Noturība pret šļakatām un putekļiem IP68
Bezvadu uzlāde (darbojas ar Qi2 lādētājiem)
Ātrās uzlādes iespēja

819,00€
819,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MOBILE PHONE IPHONE 17/256GB BLACK MG6J4

828,11€
828,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Iphone 17 256gb - Sage

846,61€
846,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 256GB JP Sage E-SIM Japāna | 42740516 | 4549995649192

858,70€
858,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 256GB White | MG6K4 | 195950643640

861,95€
861,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 256GB - Indian Spec - Mist Blue | MG6L4HN/A | 195950643848

865,25€
865,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 256GB White MG6K4 ART#1383250

877,67€
877,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 256GB Blue MG6L4 ART#1387870

877,67€
877,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 256GB Sage EU MG6N4 | MG6N4ZDA | 195950644388

889,45€
889,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 256GB Lavender 1563388

892,80€
892,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 256GB Mist Blue 1563392

892,80€
892,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 256GB Black MG6J4 | 925001803 | 195950643442

904,50€
904,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Apple iPhone 17 8/256GB Biały (MG6K4HX-A) | MG6K4HX-A | 0195950643732

911,20€
911,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 256GB Black

915,00€
920,00€
Piegāde: 5,00€
ar piegādi: 5,00€
Apple iPhone 17 256GB Lavender

915,00€
920,00€
Piegāde: 5,00€
ar piegādi: 5,00€
Apple iPhone 17 256GB White MG6K4 925001804 (195950643640) ( JOINEDIT84299339 ) Mobilais Telefons

920,00€
920,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 256GB Sage 925002174 (195950644241) ( JOINEDIT85071089 ) Mobilais Telefons

920,00€
920,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 256GB Lavender MG6M4HX/A

940,90€
940,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 256GB Mist Blue 195950643848

940,90€
940,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 16 cm (6.3") Dual SIM iOS 26 5G USB Type-C 256 GB White | 41984979 | 195950643640

955,00€
961,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Apple iPhone 17 16 cm (6.3") Dual SIM iOS 26 5G USB Type-C 256 GB Blue | MG6L4HX/A | 195950643855 | TKOAPPSZI1167

958,00€
964,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Apple iPhone 17 16 cm (6.3) Dual SIM iOS 26 5G USB Type-C 256 GB Blue MG6L4HX/A

958,73€
963,72€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPhone 17 16 cm (6.3) Dual SIM iOS 26 5G USB Type-C 256 GB White MG6K4HX/A

958,73€
963,72€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPhone 17 16 cm (6.3") Dual SIM iOS 26 5G USB Type-C 256 GB Blue | MG6L4HX/A | 195950643855 | TKOAPPSZI1167

963,62€
963,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 16 cm (6.3") Dual SIM iOS 26 5G USB Type-C 256 GB Sage | MG6N4ZD/A | 195950644388 | TKOAPPSZI1178

963,62€
963,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Apple iPhone 17 256GB Black

973,00€
973,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 256GB Mist Blue | Apple

973,00€
973,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Putekļdrošs: | Jā |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|---|
| B (Skala A-E) | |
| 1.000 | |
| C (Skala A-E) | |
| 41h 0 min | |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB 2.0, USB-C, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, NavIC, QZSS |
| Balss vadība: | Jā |
| Žestu vadība: | Jā |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Kritiena atpazīšana: | Jā |
| Bezvadu uzlādes jauda: | 25 W |
| Izmēri: | P71,50 mm x A149,60 mm x D7,95 mm |
|---|---|
| Svars: | 177 g |
| Galvenā kamera 1: | 48 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 48 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Ultra platleņķa |
| Tuvinājums: | 10x digitālā, 2x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 3.840 pikseļi x 2.160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 18 MP |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 3.840 pikseļi x 2.160 pikseļi |
| Apple iOS 26 |
| Procesors: | Apple A19 |
|---|---|
| Kodolu skaits: | 6 |
| Displeja izmērs: | 15,90 cm (6,30) |
|---|---|
| Displeja tips: | OLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.206 Pikseļi x 2.662 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 460 ppi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM + eSIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPhone 17 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac Pro 2013Apple MacBook Air 13 RetinaApple MacBook Pro RetinaIphone 15 pro 256gbApple MacBook Pro 17Apple MacBook Air 13 256GBApple MacBook Pro 13 256GBApple 12 Pro Max 256GbMacBook 256 GBMac 256GB256GB microSDSDHC 256GBSDSDUNR 256 GB


































