Ilustrācija var atšķirties
Apple iMac Retina 4,5K M3 8-Core CPU 10-Core GPU 24" 2023 8GB 512GB (MQRR3D/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Procesora modelis: Apple M3
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Cietā diska ietilpība: 512 GB
- Operētājsistēma: macOS Sonoma
- Procesors: Apple
- Kodolu skaits: 8
- Atmiņas tips: DDR4X
- Atmiņas takts frekvence: 4.266 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iMac Retina 4,5K M3 8-Core CPU 10-Core GPU 24" 2023 8GB 512GB (MQRR3D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

HP All-in-One 24-cr0110ng (A3HE5EA)
no 580,00€

Lenovo ThinkCentre Neo 55a 24 Gen 6 (13F80008GE)
no 1 113,25€

ASUS V400 AiO V470VAK-WPE925W
no 760,40€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
APPLE iMac - 24 Inch - Blue - 8 Core CPU / 10 Core GPU - 8GB RAM - 512GB SSD MQRR3D/A

1 970,99€
1 975,98€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M3 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Cietā diska ietilpība: | 512 GB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Barošanas bloks: | 143 W |
|---|---|
| Kartes lasītājs priekš: | bez karšu lasītāja |
| Krāsa: | Zils |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Ekrāna diagonāle: | 59,69 cm (23,50) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 4.480 Pikseļi x 2.520 pikseļi |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Grafiskā karte: | Apple 10-Core GPU |
|---|
| Izmēri: | P54,70 cm x A46,10 cm x D14,70 cm |
|---|---|
| Svars: | 4,48 kg |
| Atmiņas tips: | DDR4X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 4.266 MHz |
| Savienojumi: | Austiņas (3,5 mm), Thunderbolt 3, USB 3.2 Gen 2, USB-C, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
|---|---|
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 2x |
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 2x |
| Iebūvēta skaņas karte: | Jā |
|---|
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
|---|---|
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Operētājsistēma: | macOS Sonoma |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iMac Retina 4,5K M3 8-Core CPU 10-Core GPU 24" 2023 8GB 512GB (MQRR3D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac Pro 2013Apple MacBook Air 13 RetinaiMac 24AMD GPUApple MacBook Air 13 512GBApple MacBook Pro 13 512GBMacBook Air M2 8GB 512GBApple MacBook 12 RetinaApple MacBook Pro RetinaSDHC 512GBSDXC 512 GBSDSDUNC 512 GB



























