Ilustrācija var atšķirties
Apple iMac Retina 4,5K M4 10-Core CPU 10-Core GPU 24" 2024 16GB 256GB (MWUU3D/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Visu-vienā datora sistēma
- Procesora modelis: Apple M4
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Cietā diska ietilpība: 256 GB
- Operētājsistēma: macOS Sequoia
- Procesors: Apple
- Kodolu skaits: 10
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iMac Retina 4,5K M4 10-Core CPU 10-Core GPU 24" 2024 16GB 256GB (MWUU3D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

HP All-in-One 24-cr0110ng (A3HE5EA)
no 580,00€

Lenovo ThinkCentre Neo 55a 24 Gen 6 (13F80008GE)
no 1 095,00€

ASUS V400 AiO V470VAK-WPE925W
no 760,40€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iMac 24" M4 10-Core 256GB silber | MWUU3D/A | 195949594564

1 589,35€
1 589,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iMac 24" M4 10-Core 256GB silber | MWUU3D/A | 195949594564

1 592,50€
1 592,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iMac 24" Retina 4.5K 2024 M4/16/256GB 10C GPU Silver MWUU3D/A | MWUU3D/A | 0195949594564 | 1001-7FK

1 624,60€
1 624,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iMac 24 Retina 4.5k Display M4, Silber, M4 (10-CPU/10-GPU), 16GB, 256GB, Standardglas, Touch ID, Deutsch, Gigabit Ethernet, Magic Maus, MWUU3D/A

1 667,07€
1 672,06€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M4 |
| Kodolu skaits: | 10 |
| Cietā diska ietilpība: | 256 GB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Barošanas bloks: | 143 W |
|---|---|
| Kartes lasītājs priekš: | bez karšu lasītāja |
| Komplekts sastāv no: | Pele un tastatūra |
| Magic tastatūra ar Touch ID | |
| Krāsa: | Sudrabs |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Ekrāna diagonāle: | 60,96 cm (24") |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 4.480 Pikseļi x 2.520 pikseļi |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Grafika: | Apple 10-Core GPU |
|---|
| Izmēri: | P54,70 cm x A46,10 cm x D14,70 cm |
|---|---|
| Svars: | 4,44 kg |
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, Thunderbolt 4, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
|---|---|
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 4x |
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
|---|---|
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Operētājsistēma: | macOS Sequoia |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iMac Retina 4,5K M4 10-Core CPU 10-Core GPU 24" 2024 16GB 256GB (MWUU3D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac Pro 2013Apple MacBook Air 13 RetinaApple MacBook Pro RetinaiMac 24MacBook 16GB 256GB256GB 16GB Airu MacBookMacBook Air 16GB 256GBMacBook Pro 16GB 256GB2024 musicAMD GPUApple MacBook Air 13 256GBApple MacBook Pro 13 256GBApple 12 Pro Max 256Gb






























