Ilustrācija var atšķirties
Apple Studio Display XDR 27" 5K standarta stikls (MFEL4FD/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 5.120 Pikseļi x 2.880 pikseļi
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 33 kWh/1000h
- Ekrāna diagonāle: 68,29 cm
Cenas vēsture
1M
Apple Studio Display XDR 27" 5K standarta stikls (MFEL4FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 175,45€

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 344,67€

LG 24BA550-B
no 115,25€

Dell 27 Plus 4K Monitors S2725QS
no 296,23€

Dell UltraSharp U3225QE
no 804,38€

ASUS ROG Strix XG32UCG
no 520,10€

Philips 34E1C5600HE
no 305,69€

Dell 32 Plus 4K Monitors S3225QS
no 343,76€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple Studio Display XDR MFEL4FD/A 27" 5K Retina XDR Standardglas Standfuß (neigbar, höhenverstellbar) | MFEL4FD/A | 0195951066486

3 295,55€
3 295,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Studio Display XDR - Standard glass - Tilt- and height-adjustable stand (MFEL4FD/A)

3 466,84€
3 471,83€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Studio Display XDR Standard Glass 27" IPS 16:9 MFEL4Z/ A monitors MFEL4Z/A

3 529,00€
3 529,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Studio Display XDR Standard Glass 27" IPS 16:9 MFEL4RU/ A monitors MFEL4RU/A

3 529,00€
3 529,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Studio Display 27" XDR MFEL4Z/A | Standard glass
Studio Display 27" XDR MFEL4Z/A | Standard glass

3 599,00€
3 599,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Studio Display XDR - Standard glass - Tilt- and height-adjustable stand - MFEL4Z/A MFEL4Z/A (0195950527438) ( JOINEDIT87314671 ) monitors

3 605,00€
3 605,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Monitor Apple Studio Display XDR - Standard glass - Tilt- and height-adjustable stand MFEL4FD/A

3 690,80€
3 690,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Studio Display XDR naytto (MFEL4) MFEL4KS/A (0195950527254) ( JOINEDIT87517556 )

3 780,00€
3 780,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Apple Studio Display XDR - Standard glass - Tilt - and height-adjustable stand MFEL4RC/A (195950527315) ( JOINEDIT88463086 ) monitors

3 840,00€
3 840,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| MPN: | A3348 |
|---|---|
| EPREL: | 2472489 |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 33 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 48 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P623 mm x A583 mm x D214 mm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 8,50 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 68,29 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 5.120 Pikseļi x 2.880 pikseļi |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 1.000 cd/m² |
| HDR spilgtums (Candela): | 2.000 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | Thunderbolt 5, USB 3.2 Gen 2, USB-C |
|---|
| Adaptīvā sinhronizācija: | Jā |
|---|---|
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
| VESA: | Jā |
| Krāsa: | Sudrabs |
Cenas vēsture
1M
Apple Studio Display XDR 27" 5K standarta stikls (MFEL4FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple USB barošanas adapterisApple USB C adapterisApple vadsApple Xs 10Apraksts par kaķiAproces PāriemAprūpes Gultas LietotasApvidus skrituļslidasArabica kafijaAroma gold kapsulasApple Studio Display 27Apple studio displayApple Mac StudioApple Care Mac StudioPalielināmais StiklsŠķidrais StiklsPolikarbonāta StiklsAuto StiklsKamīna StiklsDisplay Mac






















