Ilustrācija var atšķirties
Apple Watch SE (2023) GPS + Cellular 44 mm Alumīnijs ar Sporta Siksniņu (MRH83QF/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Augstuma mērītājs, Digitālais kompass, Fitnesa funkcijas, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops
- Alumīnija korpuss
- Sporta siksniņa
- SIM tehnoloģija: eSIM
- Operētājsistēma: Apple watchOS 9
- Procesors: Apple S8 SiP
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch SE (2023) GPS + Cellular 44 mm Alumīnijs ar Sporta Siksniņu (MRH83QF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 424,55€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 192,85€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,65€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 292,99€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple Watch SE 23 LTE 44mm Alu, midnight (MRH83) | MRH83QF/A | 195949007378

225,85€
225,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Watch SE GPS + Cellular 44mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - M/L (MRH83QF/A)

305,21€
310,20€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 50 m |
| Putekļdrošs: | Jā |
| Akumulatora darbības laiks: | 18 h |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Augstuma mērītājs, Digitālais kompass, Fitnesa funkcijas, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P38 mm x D10,70 mm x A44 mm |
|---|---|
| Svars: | 33 g |
| Alumīnija korpuss |
| Sporta siksniņa |
| Displeja tips: | LTPO-OLED |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 368 Pikseļi x 448 pikseļi |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
|---|---|
| Operētājsistēma: | Apple watchOS 9 |
| Procesors: | Apple S8 SiP |
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch SE (2023) GPS + Cellular 44 mm Alumīnijs ar Sporta Siksniņu (MRH83QF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















