Ilustrācija var atšķirties
Apple Watch SE 3 GPS 40 mm alumīnija ar sporta aproci S/M (MEH34ZR/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Atrašanās vietas noteikšana: Galileo, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Asinsspiediena mērīšana, Augstuma mērītājs, Digitālais kompass, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops
- Alumīnija korpuss
- Sporta siksniņa
- Negadījumu un krišanas atpazīšana
- Ātrās uzlādes funkcija
- Operētājsistēma: Apple watchOS 26
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch SE 3 GPS 40 mm alumīnija ar sporta aproci S/M (MEH34ZR/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 423,99€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 190,90€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,45€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 298,99€
24 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Apple Watch SE 3 GPS 40mm Starlight Aluminium Case | Starlight Sport Band - S/M MEH34MP/A

246,47€
246,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE 3 GPS 40mm Starlight Aluminum Case | Starlight Sport Band - S/M | MEH34MP/A | 195950645620 | ZEG-SMW-APL-879

248,35€
248,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE 3 (2025) GPS 40mm Starlight Alu Case, Starlight Sport Band S/M EU MEH34 | MEH34MPA | 195950645620

249,05€
249,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Smartwatch Apple Watch SE 3 GPS 40mm Starlight Alu Sport S/M Beżowy (MEH34ZR/A)

249,96€
249,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE 3 40mm | Smart watch | GPS (satellite) | LTPO OLED Retina display | Waterproof | MEH34ZR/A | 195950386431

253,45€
253,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE 3 GPS 40mm Polarstern Aluminium Case mit Sport Band Polarstern - S/M | MEH34ZR/A | 0195950645651

260,00€
260,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE 3 GPS 40mm, aluminum case, Starligh 1768836

264,23€
269,22€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Watch SE 3 (GPS) 40 mm Cream SmartWatch MEH34QN/A (0195950645651) ( JOINEDIT80443308 ) Mobilais Telefons

265,00€
265,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE 3 GPS 40mm Polarstern Aluminium Case mit Sport Band Polarstern - S/M | MEH34ZR/A | 195950645651

270,00€
270,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE 3 GPS 40mm Starlight Aluminium Case | Starlight Sport Band - S/M | MEH34MP/A | 195950645620 | ZEG-SMW-APL-879

273,96€
273,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Watch SE 3 GPS 40mm Aluminum Case Starlight MEH34ZR/A

275,78€
280,77€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
APPLE Watch SE 3 GPS 40mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band - S/M | MEH34MP/A | 195950645620 | ATAPPZABS3MEH34

278,52€
278,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE 3 GPS 40mm aluminum case Starligh 1768836 (0195950645620) ( JOINEDIT79441020 ) Viedais pulkstenis smartwatch

280,00€
280,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE 3 40mm GPS S/M Sport starlight/starlight S/M MEH34ZR/A

282,39€
282,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE 3 GPS 40mm, aluminum case, Starligh 1768836

375,92€
378,42€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
APPLE Watch SE 3 GPS 40mm Aluminum Case Starlight MEH34ZR/A

412,46€
414,96€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Apple Watch SE 3 (2025) GPS 40mm Starlight Alu Case, Starlight Sport Band S/M EU MEH34 | MEH34MPA | 195950645620

253,95€
253,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE 3 GPS 40mm, aluminum case, Starligh | 1768836 | 0195950645620 | WLONONWCROKWN

282,21€
282,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE 3 40mm GPS S/M Sport starlight/starlight S/M MEH34ZR/A (0195950645651) ( JOINEDIT79367179 ) Viedais pulkstenis smartwatch

290,00€
290,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE 3 (GPS) - 40 mm - Sternenlicht-Aluminium MEH34ZR/A (0195950645651) ( JOINEDIT79296120 )

290,00€
290,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE 3 Aluminium 40mm Polarstern (Sportarmband polarstern) S/M MEH34ZR/A (0195950645651) ( JOINEDIT79294582 ) Viedais pulkstenis smartwatch

295,00€
295,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE 3 GPS 40mm Aluminum Case Starlight MEH34ZR/A (0195950645651) ( JOINEDIT80511759 ) Viedais pulkstenis smartwatch

305,00€
305,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Watch SE 3 GPS 40mm Aluminum Case Starlight | MEH34ZR/A | 0195950645651 | WLONONWCROSYF

309,91€
309,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE 3 GPS koperta 40 mm z aluminium w kolorze ksiezycowej poswiaty pasek sportowy w kolorze ksiezycowej poswiaty - rozmiar S/M MEH34MP/A (0195950645620) ( JOINEDIT79604984 )

310,00€
310,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 50 m |
| Akumulatora darbības laiks: | 18 h |
| Mobilais sakaru standarts: | Bez |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Galileo, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asinsspiediena mērīšana, Augstuma mērītājs, Digitālais kompass, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P34 mm x D10,7 mm x A40 mm |
|---|---|
| Svars: | 26,3 g |
| Alumīnija korpuss |
| Sporta siksniņa |
| Negadījumu un krišanas atpazīšana |
| Ātrās uzlādes funkcija |
| Displeja tips: | LTPO-OLED |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 324 Pikseļi x 394 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 326 ppi |
| Operētājsistēma: | Apple watchOS 26 |
|---|---|
| Procesors: | Apple S10 |
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch SE 3 GPS 40 mm alumīnija ar sporta aproci S/M (MEH34ZR/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





























